AFC پرسپولیس را نقره‌داغ کرد

به گزارش ساناپرس، AFC پرسپولیس را نقره‌داغ کرد
AFC پرسپولیس را نقره‌داغ کرد/ ۸۰ هزار دلار جریمه به خاطر پرتاب مواد آتش‌زا
کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا از جریمه ۸۰ هزاردلاری باشگاه پرسپولیس به دلیل اتفاقات رخ داده در جریان دیدار این تیم با استقلال تاجیکستان خبر داد.

به گزارش مشرق، کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC)، اتفاقات رخ داده در دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان درخصوص اقدام هواداران در پرتاب سه ماده آتش‌زا (شامل مواد دودزا و بمب) و رفتار نادرست را ناقض بندهای ۶۵.۱ و ۶۴.۱ آیین‌نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا دانست که به ترتیب مستوجب ۱۰ و ۵ هزار دلار جریمه نقدی است.

هم‌چنین پرتاب بطری و لیوان آب به سوی داوران و تیم الدحیل نیز از چشم کنفدراسیون فوتبال آسیا دور نماند و این نهاد تصمیم به جریمه پرسپولیس کرد. با تصمیم کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض ماده ۶۵.۱ آیین‌نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به پرداخت ۵۵ هزار دلار و به دلیل نقض ماده ۶۴.۱ این آیین‌نامه، به پرداخت ۱۰ هزار دلار جریمه نقدی محکوم شده است.

به این ترتیب باشگاه پرسپولیس در مجموع باید جریمه‌ای به میزان ۸۰ هزار دلار به AFC پرداخت کند. ضمن اینکه هر دو جریمه دلاری باید طی ۳۰ روز از تاریخ صدور رأی پرداخت شود.

منبع: ایرنا

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی