آغاز بزرگترین حراجی فروش اقساطی خودرو با ماهی 6 میلیون

به گزارش ساناپرس؛ آغاز بزرگترین حراجی فروش اقساطی خودرو با ماهی 6 میلیون

فروش اقساطی خودرو با اقساط 60ماهه‌ باعث میشود مردم به راحتی خودرو بخرند. فروش اقساطی خودرو دو شرکت مطرح سایپا و ایران خودرو در دی ماه 1402 با شرایط استنثنایی عرضه می شود. در ادامه شرایط جدید فروش اقساطی خودرو را میخوانیم.

شرایط فروش نقدی و اقساطی ۱۰ خودرو چینی و شامل ام وی ام و فونیکس در محدوده قیمتی ۷۰۸ میلیون تا ۲.۷ میلیارد تومان اعلام شد.

شرایط فروش نقدی و اقساطی (پنج ساله) 9 خودرو چینی ام وی ام و فونیکس متعلق به شرکت مدیران خودرو در محدوده 708 میلیون تا 2.7 میلیارد تومانی برای دی ماه اعلام شد. میزان پیش پرداخت محصولات از 40 تا 75 درصد تعیین شده است.

بر اساس این گزارش، همچنین فروش فوری خودرو جک J4 با قیمت قطعی 765.8 میلیون تومانی و تحویل 15 روزه از صبح دیروز در نمایندگی های مجاز شرکت کرمان موتور آغاز شد.

فروش اقساطی خودرو

جزئیات فروش نقدی و اقساطی 9 محصول مدیران خودرو:

فروش اقساطی خودرو

فروش فوری اقساطی خودرو تیگو 7 پرو آغاز شد

شرایط طرح فروش نقدی و اقساطی تیگو 7 پرو دی 1402 اعلام شد.

قیمت و شرایط فروش نقدی و اقساطی خودرو Tigoo7 Pro از برند فونیکس شرکت مدیران خودرو مطابق جدول ذیل از ساعت 15 امروز سه شنبه فعال خواهد شد.

شرایط طرح فروش نقدی و اقساطی مدیران خودرو در دی 1402 شامل ایکس 22، ایکس 33 ، ایکس 55 ، آریزو 5 ، آریزو 6 و تیگو 8 اعلام شد.

شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی (5 ساله) محصولات ام وی ام و فونیکس شرکت مدیران خودرو اعلام شد.

مدل      قیمت نهایی (تومان)     رنگ

X22 پرو دستی     708.600.000     سفید . مشکی . نوک مدادی

شروع معامله

آریزو 5 (اسپرت)     1.091.200.000     سفید . مشکی . نوک مدادی

X55 پرو     1.253.800.000     سفید . مشکی . نوک مدادی

مدیران خودرو با عرضه دومحصول جدید آغاز شده است. متقاضیان ثبت نام مدیران خودرو دی ۱۴۰۲ می‌توانید به صورت نقد و اقساط در این طرح شرکت کنند. موعد تحویل نیز ۹۰ روزه اعلام شده است.

پرداخت وام خودرو با شرایط استثنایی برای ثبت نام در فروش اقساطی خودرو

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: با مبالغ واریز شده در صندوق توسعه و تحقیقات وزارت صمت از محل واریزی هزینه گواهی اسقاط به صاحبان خودروهای فرسوده، تسهیلاتی ارائه می شود.

مهران سالاریه در مصاحبه تلویزیونی اظهار کرد: بر اساس اصلاحیه ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو، همه خودروسازان و واردکنندگان موظف هستند برای دریافت مجوز شماره گذاری، (در صورت نبود گواهی اسقاط) نسبت به واریز عوارض اسقاط مربوطه اقدام کنند.

وی گفت: خودروسازان به طور کلی به دو دسته خودروسازان مونتاژی و غیرمونتاژی تقسیم می‌شوند، خودروسازان مونتاژی برای شماره گذاری باید گواهی اسقاط ارائه دهند، اما خودروسازان غیرمونتاژی که شامل خودروهای سواری بالای ۴۰ درصد داخلی سازی، خودروهای تجاری و موتورسیکلت می‌شوند، می‌توانند در صورتی که گواهی اسقاط به اندازه کافی در سامانه وجود نداشته باشد، برای پرداخت ۱.۵ درصدی ارزش خودرو به حساب صندوقی که قانون در نظر گرفته است اقدام و مجوز شماره گذاری دریافت کنند.

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده افزود: از ابتدای امسال که مسؤولیت این کار به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده سپرده شده، تعدادی از خودروها با پرداخت عوارض ۱.۵ درصدی (عوارض نقدی) و تعدادی هم با ارائه گواهی اسقاط، شماره گذاری شده‌اند.

سالاریه می‌گوید: خوشبختانه در آئین نامه اجرایی ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو که به زودی تصویب خواهد شد، پیش بینی‌های لازم انجام شده که گواهی اسقاط به اندازه کافی تولید شود.

وی اضافه کرد: پیش بینی‌های سال آینده نیز این است که گواهی اسقاط به اندازه کافی وجود خواهد داشت و حتی همه خودروهایی که قبلاً می‌توانستند در صورت نداشتن گواهی اسقاط، عوارض نقدی را پرداخت کنند، دیگر به آن هم نیازی ندارند، بر این اساس به خودروسازان هم اعلام کرده‌ایم به نحوی برنامه‌ریزی کنند که در آینده به سمت پرداخت عوارض گواهی اسقاط پیش نروند.

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: قرار است از مبالغی که از عوارض نقدی (عوارض ۱.۵ درصدی) در حساب صندوقی که پیش بینی شده جمع شده، بعد از گردش خزانه داری کل، به صاحبان خودروهای فرسوده تسهیلاتی ارائه شود.

شرایط دریافت وام خودرو برای ثبت نام در فروش اقساطی خودرو

برای بهره‌بری از وام خودرو از بانک‌های دولتی و غیردولتی کشور، معرفی یک یا دو نفر ضامن به همراه چک کارمندی الزامی است. چنانچه به ضامن معتبر دسترسی ندارید، می‌توانید از خدمات تسهیلاتی شرکت‌های خصوصی استفاده کنید که در این صورت، به ارائه‌ی چک صیادی و سفته نیاز دارید.  برای دریافت وام، ارائه‌ پیش‌فاکتور الزامی‌ست که برای دریافت آن می‌بایت به نمایندگی شرکت خودروسازی موردنظرتان مراجعه کنید.

اسامی بانک هایی که وام خودرو برای ثبت نام در فروش اقساطی خودرو می‌دهند

اگر قصد دریافت وام با سند خودرو را دارید بهتر است بدانید تنها به کسانی تعلق می‌گیرد که می‌خواهند خودروی داخلی خریداری کنند. معمولا بازپرداخت اقساط هر سال، حداکثر تا سه سال به مدت ۳۶ ماه با سود ۱۸ درصدی لحاظ خواهد شد. برخی از بانک‌ها با تعیین شرایط مشخصی که معمولا در عموم این بانک‌ها مشترک است، به متقاضیان دریافت کمک‌هزینه‌ی خرید خودرو، وام می‌دهند که در ادامه از آن‌ها نام برده شده است؛

بانک پارسیان

بانک سامان

بانک تجارت

بانک ملی

بانک صادرات

بانک ایران‌زمین

بانک دی

بانک گردشگری

پست‌بانک ایران

بانک سپه

مبلغ وام خودرو برای ثبت نام در فروش اقساطی خودرو چقدر است؟

وام خرید خودرو از بانک سامان: ۱۰۰ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه

۲. تسهیلات خرید خودرو از بانک صادرات: ۲۰ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه

۳. تسهیلات خرید خودرو از بانک انصار: ۱۵ میلیون تومان با اقساط ۲۴ ماهه

۴. تسهیلات خرید خودرو از سایر بانک‌ها: ۱۵ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه

گفتنی است ممکن است به دلیل اتمام بودجه طرح دریافت وام با سند خودرو بانک های مذکور متوقف شده باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب نزدیک محل سکونت خود مراجعه کنید.

روش دیگر دریافت وام خودرو برای ثبت نام در فروش اقساطی خودرو

همانطور که گفته شده برخی از شرکت های خصوصی نیز امکان دریافت دریافت وام با سند خودرو را فراهم کردند. شرایط دریافت وام خودرو از این شرکت ها متفاوت است اما به طور کلی  شرایط زیر در اکثر آنها مشترک است:

خودروی مدل ۹۰ به بالا

پلاک تهران

ارزش روز خودرو بالای ۴۰۰ میلیون تومان

داشتن دسته چک

وام کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت نمی‌شود.

منبع:دیجی سرگرمی

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی