کارت قرمز داور دربی در جیب نکونام | چشم استقلال از سو افتاد!

به گزارش ساناپرس، کارت قرمز داور دربی در جیب نکونام چشم استقلال از سو افتاد!

بازیکن استقلال که با خطای شدید روی مهاجم پرسپولیس اخراج نشده بود این بار در با مصدوم کردن کلیدی‌ترین ستاره تیمش مورد خشم نکونام قرار گرفته و فعلا از جمع آبی‌ها کنار گذاشته شده است.

یامگا

به گزارش همشهری‌آنلاین، مصدومیت هر بازیکنی تلخ و دردناک است و اگر این آسیب‌دیدگی در چشم اتفاق بیفتد و منجر به کاهش بینایی (حتی به‌شکل موقت) شود، موضوع به‌مراتب دردناک‌تر هم خواهد شد. این، همان اتفاقی است که برای کوین یامگا رخ داده؛ ستاره بی‌حاشیه و همیشه مؤثر استقلال چندی پیش به‌دلیل برخورد با یکی دیگر از بازیکنان این تیم روانه بیمارستان شد و شاید آن زمان کسی نمی‌دانست موضوع تا این حد حاد است. حالا اما تیم پزشکی استقلال از مردم خواسته برای یامگا دعا کنند. او ظاهرا بخشی از بینایی‌اش را از دست داده و نیاز به چند عمل جراحی دیگر دارد تا شرایطش بهبود یابد. به جرأت می‌توان گفت بعد از اعلام این خبر، شاهد شکل‌گیری یکی از همدلانه‌ترین فضاها در فوتبال ایران بودیم؛ جایی که هواداران از هر رنگی تحت‌تأثیر قرار گرفتند و برای یامگا آرزوی سلامتی کردند.

اتفاق جالب توجه اما این است که این مصدومیت، به‌طور همزمان ۲بازیکن را از دسترس استقلالی‌ها خارج کرد. غیر از خود یامگا که احتمالا بخشی از مسابقات نیم‌فصل دوم را از دست خواهد داد، امید حامدی‌فر هم که باعث آسیب‌دیدگی این بازیکن شده بود، از سوی جواد نکونام در فهرست مازاد قرار گرفت. طبیعتا ما که صحنه را ندیده‌ایم، دقیقا نمی‌دانیم چه اتفاقی رخ داده و حامدی‌فر تا چه اندازه مقصر بوده است. به هر حال اما کادرفنی چنان از دست بی‌احتیاطی این بازیکن خشمگین شده که فعلا او را کنار گذاشته است. حامدی‌فر همان بازیکنی است که در دربی تهران هم روی شهاب زاهدی مرتکب خطای شدید شد و با وجود کمک‌داور ویدئویی، به شکل عجیبی از اخراج قسر در رفت. چه‌بسا اگر آن زمان هم موعود بنیادی‌فر تصمیم درست را گرفته بود، ورق دربی تهران برمی‌گشت و کار حامدی‌فر زودتر تمام می‌شد.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی