افشای 3 آرزوی بزرگ زندگی رضا رویگری / آقای بازیگر خودش گفت !

2 دیدگاه
به گزارش ساناپرس، افشای 3 آرزوی بزرگ زندگی رضا رویگری / آقای بازیگر خودش گفت !

رضا رویگری به تازگی در کنسرت علیرضا طلیسچی حضور داشت و این خواننده در کنسرتش اعلام کرد که پیشکسوت عرصه بازیگری با وجود حال بد به کنسرت او آمده و سپس رضا رویگری مورد تشویق قرار گرفت.

افشای 3 آرزوی بزرگ زندگی رضا رویگری / آقای بازیگر خودش گفت !

 فیلمی که از این مراسم منتشر شد چهره تکیده‌تر ی از بازیگر مطرح را نشان می‌داد و همین بهانه گفتگویی کوتاه و احوالپرسی با این بازیگر خاطره‌ساز شد.

بازیگر «اجاره‌نشین‌ها» درباره حال این روزهایش می‌گوید: این روز‌های حال جسمی‌ام بهتر است و هفته‌ای یکی دو بار فیزیوتراپ به منزلم می‌آید و می‌توانم با واکر راه برم. اما حال روحی خوبی ندارم. بزرگ‌ترین آرزویم این است که هر چه زود‌تر شرایطم بهبود یابد و بتوانم  دوباره بازی کنم، همسرم به خانه برگردد و حالم خوب‌تر شود.رویگری با اشاره به حضور در کنسرت خواننده معروف علیرضا طلیسچی توضیح داد: به دعوت از این خواننده جوان به کنسرتش رفتم و از صدایش لذت بردم.

بازیگر «عقاب‌ها» با بیان این که این روز‌ها به دلایل شرایط جسمی‌اش خانه نشین است، افزود: در خانه منتظرم مراحل درمانم سپری شود. در واقع عمرم تلف می‌شود، اما امیدوارم هر چه زودتر بهبود یابم و به عرصه بازیگری برگردم، چون دلم برای بازی مقابل دوربین تنگ شده است.

وی با بیان اینکه  وزارت ارشاد حمایتی از او نکرده و در پاسخ به این که از چه منبعی گذران زندگی می‌کند، می‌گوید: نقش‌های کوتاه بازی می‌کنم و دستمزد می‌گیرم و خدا کمک می‌کند.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

2 دیدگاه.

  • بینام بینامی
    2024-01-20 01:02

    رضا جان زنگ بزن ب مختار بگو ک حالا ک بر تخت خلیفگی نشسته‌ایی مقداری کیسه سکه طلا و قسمتی از املاک ری (شاه عبدالعظیم) (ک در زمان جنگ کربلا هدیه ب افرادی ک کارهای بزرگی انجام بدهند…) ب شما داده شود

  • دشمن دروغ
    2024-01-20 03:04

    میتونم بگم خفه شوید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی