تشریح آخرین وضعیت جسمانی یامگا

به گزارش ساناپرس، تشریح آخرین وضعیت جسمانی یامگا
پزشک تیم استقلال توضیحاتی درباره آخرین وضعیت جسمانی بازیکن فرانسوی استقلال ارائه کرد.روز سه شنبه در سومین دور جدید تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران در کمپ زنده یاد ناصر حجازی در نبرد تصاحب توپ بین امید حامدی فر و کوین یامگا استوک (کفش) حامدی فر با صورت این بازیکن فرانسوی برخورد می‌کند و بازیکن فرانسوی آبی‌های پایتخت دچار مصدومیت شدید شد تا با آمبولانس راهی بیمارستان شود.

در این خصوص پزشک تیم استقلال به آخرین وضعیت کوین یامگا اشاره کرد و گفت: حقیقتا در این مدتی که در فوتبال بودم، این عجیب ترین مصدومیتی است که دیده ام. صورت کوین یامگا با استوک یکی از بازیکنان برخورد کرد و او دچار خونریزی شد. اقدامات لازم را انجام دادم و او سریعا به بیمارستان منتقل شد. تلاشمان این است فشار از روی عصب چشم یامگا برداشته شود تا بینایی او برگردد، امیدوارم هر چه سریع تر این اتفاق رخ دهد. بینایی کوین یامگا ‌کامل نیست و احتمال بسیار زیاد نیاز به عمل های جراحی دیگر دارد.

وی ادامه داد: ابتدا کوین به بیمارستان اعزام و توسط کادر بیمارستان و همکاران بخش درمان حمایت خوبی از او صورت گرفت. همچنین با مشاوره و کمک از پزشکان فوق تخصصی چشم بلافاصله تیم پزشکی تشکیل شد. روز گذشته نخستین عمل او انجام شد و امروز نیز دومین جراحی او با موفقیت به انجام رسید. با توجه به شدت این حادثه ۳ تا ۴ عمل برای بهبود او لازم است.

وی ادامه داد: با توجه به شدت جراحت پارگی مجرای اشکی او از بین رفته بود و با جراحی ترمیم شد. اقدامات درمانی او نیز ادامه دارد تا بتوانیم با تمرکز فشار روی عصب چشم او را برداریم تا به مرور بینایی او برگردد. با توجه به اینکه بینایی او کامل نیست با توجه به حساسیت نیاز به عمل جراحی دیگر خواهد داشت. سلامتی او به تدریج طی روزها و هفته ها باز خواهد گشت.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی