اولین واکنش درویش به خبر استعفایش / من تازه دارم لذت می برم!

به گزارش ساناپرس، اولین واکنش درویش به خبر استعفایش / من تازه دارم لذت می برم!
مدیرعامل پرسپولیس بعد از حذف این تیم از آسیا گفت به کارش در این باشگاه ادامه می‌دهد. رضا درویش بعد از حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید از هوادارانمان عذرخواهی کنیم. علی‌رغم این که بازی را خوب شروع کردیم و نمایش خوبی داشتیم، نتوانستیم ببریم. ما اسیر ضدحمله‌های الدحیل شدیم. ضمن این که پنالتی ما در دقیقه ۸۲ از دست رفت. متاسفانه نتوانستیم از همه لحظات خوبی که داشتیم استفاده کنیم و بازی را باختیم.

او درباره اعتراض هواداران که بخش اعظمی از آن به جذب نشدن مهاجم خارجی باکیفیت مربوط بود، گفت: مهاجم را سرمربی معرفی می‌کند. یکی از دلایل این بود که ما می‌خواستیم سقف را رعایت کنیم و برای این که مشکل به وجود نیاید، اینطور عمل کردیم. اگر بازیکنی می‌گرفتیم که بهتر از بازیکنان فعلی‌مان بود، باید معادل یک میلیون دلار هزینه می‌کردیم و از سقف عبور می‌کردیم. در نتیجه چاره‌ای نداشتیم. هوادار ناراحت است. مگر بازیکنان ناراحت نیستند؟ ما هم ناراحت هستیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در چنین شرایطی به کارش در این تیم ادامه می‌دهد؟ بیان کرد: اصلا چنین چیزی نیست و این شایعات مربوط به فضای مجازی است. ان‌شاءالله پرسپولیس دوباره به روزهای خوبش بازمی‌گردد.

او درباره دو دسته شدن هواداران پرسپولیس که بخشی علیه گل‌محمدی و بخشی علیه درویش شعار می‌دادند، گفت: ناراحتی است و هرکسی در ناراحتی یک چیزی می‌گوید. ما نه باید به خاطر تشویق‌ها به خودمان ببالیم و نه به خاطر شعارها ناراحت شویم.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌تواند از شرایط بحرانی که در آن قرار دارد، خارج شود؟ اظهار کرد: ما در مخمصه نیستیم. گاهی اوقات چنین مسائلی به وجود می‌آید. ما باید دست به دست هم بدهیم.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی