ماجرای جان دادن دختر و پدر جلوی چشمان دختر 7 ساله / دل همه خون شد

به گزارش ساناپرس؛ ماجرای جان دادن دختر و پدر جلوی چشمان دختر 7 ساله / دل همه خون شد

حرکت خلاف جهت پدر در بزرگراه گمنام باعث فوت خود او و دختر 9 ساله اش شد.

سرهنگ رابعه جوانبخت از برخورد شدید موتورسیکلت با سواری جک در بزرگراه گمنام زیرگذر کارگر و فوت راکب و کودک 9 ساله بدلیل حرکت خلاف جهت موتورسیکلت در ساعت 13:20 ظهر دیروز خبر داد.

سرهنگ رابعه جوانبخت در این خصوص گفت: در ساعت 13:20 ظهر دیروز در محدوده غرب به شرق بزرگراه گمنام زیرگذر کارگر، یک دستگاه موتورسیکلت با ترک نشینی 2 دختر 7 و 9 ساله که به صورت خلاف جهت دراین مسیر در حال حرکت بوده است با یک دستگاه خودرو جک برخورد می کند.

وی افزود: در این تصادف راکب موتورسیکلت و یک نفر ترک نشین موتورسیکلت (دختر 9 ساله به نام دلارام ) در دم فوت کرده و یک نفر ترک نشین دیگر ( دختر 7 ساله دلسا ) مصدوم که توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.

سرهنگ جوانبخت بیان داشت: بلافاصله تیم های منطقه 6 پلیس راهور تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی علل وعوامل حادثه پرداختند.

وی ضمن ابراز تاسف از حادثه بوجود آمده گفت: پدری با تصمیم اشتباه خود هم باعث فوت خود و نیز فوت دختر بچه 9 ساله اش شد و یک جمع آرام خانوادگی را ویران کرد که هر چقدر هم در اینباره بحث و توضیح داد شود نمی توان درباره آینده آن کودک 7 ساله که بدون پدر و خواهر زندگی خود را ادامه خواهد داد صحبت کرد و فقط باید گفت که اشتباهات و تخلفات اینچنینی در رانندگی به خانواده لطمه می زند و تا آخر عمر نمی توان آنرا جبران کرد .

وی از راکبین موتورسیکلت خواست از انجام تخلف حرکت خلاف جهت در معابر شهری مخصوصا معابر بزرگراهی جدا خودداری نموده و جان خود و دیگران را برای لحظه ای زودتر رسیدن به خطر نیاندازند.

اخبارجامعه
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی