اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس 6 آذرماه/ یحیی به فکر جذب 2 فوق ستاره / تور سرمربی پهن تر شد

3 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس 6 آذرماه/ یحیی به فکر جذب 2 فوق ستاره / تور سرمربی پهن تر شد
در حال حاضر اولویت یحیی گل‌محمدی جذب یک مهاجم نوک گلزنی برای تیمش است.ادر فنی پرسپولیس و در راس آنها یحیی گل‌محمدی برنامه‌ریزی در فصل نقل‌وانتقالات را منوط به سرنوشت تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان می‌داند. در واقع چنانچه پرسپولیس بتواند راهی مرحله حذفی این تورنمنت شود آن وقت یحیی گل‌محمدی برای تقویت تیمش برای حضور پرقدرت در ادامه این مسابقات برنامه‌ریزی خواهد کرد.

در حال حاضر اولویت یحیی جذب یک مهاجم نوک گلزنی برای تیمش است. در این میان باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که به‌خاطر پر بودن سقف قراردادهایش نمی‌توانند در نیم‌فصل بازیکن جدیدی به خدمت بگیرند و در واقع تمایلی هم برای این کار ندارند. اما درصورت صعود پرسپولیس به مرحله بعد که نتیجه بازی امشب این تیم با النصر در این اتفاق تاثیر بسزایی خواهد داشت، یحیی به هر شکلی که شده تیمش را در خط حمله تقویت خواهد کرد، حتی اگر لازم باشد یکی از بازیکنان بزرگسالش را کنار بگذارد. ناگفته نماند که پرسپولیس برای لیست بزرگسالان خود می‌تواند مرتضی پورعلی‌گنجی را هم به‌خاطر مصدومیت از لیست خارج کند اما یحیی هنوز در این مورد خواسته‌ای از باشگاهش نداشته است.

سرمربی پرسپولیس منتظر روشن شدن وضعیت تیمش در لیگ قهرمانان است. چه بسا اگر سرخپوشان از این رقابت‌ها کنار بروند بعید است مدیریت این باشگاه در نیم‌فصل شرایط را برای جذب بازیکنی برای کادرفنی‌اش فراهم کند.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

3 دیدگاه.

 • بهمن حسین پور
  2023-11-27 12:02

  پرسپولیس 2 النصر 1 نتیجه بازی امشب 6 آذر 1402 در کشور سعودی است شک نکنید

 • ناشناس
  2023-11-29 22:04

  چند سالی هستش که پرسپولیس به عنوان بهنرین تیم ایران، مانند یک مداد بدون نوک بوده. که فقط باهمت کادر و بازیکنانش قهرمان شده .. باید به جای کل مهاجمان فعلی ، یک مهاجم تاپ میگرفتن…

 • هادی
  2023-11-30 11:11

  پرسپولیس شاید وبا اما واگرهای فروان شاید بتوان از مرحله گروهی وبعنوان تیم دوم عبور کند ونهایتا در مرحله حذفی حذف شود .تیمهای عربستانی تا دندان مسلح هستند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی