فوری / سهمیه بندی جدید بنزین در راه است / این خودروها از امروز سهمیه بنزین ندارند + جزئیات تازه

به گزارش ساناپرس؛ فوری / سهمیه بندی جدید بنزین در راه است / این خودروها از امروز سهمیه بنزین ندارند + جزئیات تازه

در این اخطاریه به تاکسیرانان اعلام شد که برای خودروی شما در شهریور و مهر پرداخت الکترونیکی ثبت نشده است و هر تاکسی گردشی و تلفنی می‌بایست در هر ماه حداقل ۲۰ پرداخت الکترونیک داشته باشد. در غیر اینصورت غیرفعال محسوب می‌شود.

معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران اگر تاکسیرانان دوبار اخطار پیامکی عدم پرداخت کرایه به‌طور الکترونیکی دریافت کند، مجوز طرح ترافیک و سپس سهمیه کارت سوخت آنان حذف خواهد شد.

محمد علوی‌زاده در این باره گفت: در راستای نظارت هوشمند بر خدمات تاکسی‌های گردشی و تلفنی پایتخت، نخستین اخطار برای تاکسیرانان غیر فعال در طرح «لاگ هوشمند» ارسال شد.

وی افزود: در این اخطاریه به تاکسیرانان اعلام شد که برای خودروی شما در شهریور و مهر پرداخت الکترونیکی ثبت نشده است و هر تاکسی گردشی و تلفنی می‌بایست در هر ماه حداقل ۲۰ پرداخت الکترونیک داشته باشد. در غیر اینصورت غیرفعال محسوب می‌شود.

معاون نظارت و امور مناطق سازمان با اشاره به رویکرد سازمان در خصوص نظارت مستمر افزود: با توجه به مصوبه شورای ترافیک و تفویض اختیار به سازمان تاکسیرانی در خصوص صلاحیت تاکسیرانان برای دریافت طرح ترافیک و سهمیه سوخت، در صورتیکه هر تاکسیران دوبار اخطار پیامکی دریافت کند، مجوز طرح ترافیک و سپس سهمیه کارت سوخت حذف خواهد شد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، علوی‌زاده در پایان از شهروندان خواست تا با پرداخت کرایه به‌طور الکترونیکی و از طریق کیو آر کد‌های موجود، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران را در این طرح همراهی کنند.

اخباراقتصاد
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی