سایپا آتش زد به مالش / پیش فروش محصولات سایپا ویژه آذر ۱۴۰۲ بدون قرعه کشی

به گزارش ساناپرس، سایپا آتش زد به مالش / پیش فروش محصولات سایپا ویژه آذر ۱۴۰۲ بدون قرعه کشی

براساس اعلام شرکت سایپا، شرایط فروش کوییک GXL برای متقاضیان خرید این خودرو با اولویت تابستان 1403 فعال شده است.

گروه خودروسازی سایپا با ارسال یک بخشنامه، متقاضیان خرید خودرو در قالب سامانه یکپارچه را فراخواند. شرایط فروش کوییک GXL برای متقاضیان خرید این خودرو با اولویت تابستان 1403 فعال شده است. اکنون این گروه از متقاضیان می‌توانند نسبت به خرید کوییک GX اقدام کنند. سایپا برای اطلاع‌رسانی به این گروه از متقاضیان، در تاریخ اول آذرماه پیامک اطلاع‌رسانی برای آن‌ها ارسال کرده است.

شرایط فروش کوییک GXL در آذرماه 1402:

شرایط فروش کوییک GXL در آذرماه 1402

سایپا برای جلب توجه مشتریان و ترغیب آن‌ها به خرید کوییک GX به‌صورت نقدی، مزایایی را درنظر گرفته است. این مزایا شامل بیمه بدنه خودرو به مدت یک سال و گارانتی موتور به مدت یک سال یا 20 هزار کیلومتر هستند. علاوه‌براین، کوییک GX‌ تیپ L به همراه گارانتی سه‌ساله یا 60000 کیلومتر در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

شرایط پیش فروش سایپا در آذرماه 1402:

شرایط پیش فروش سایپا در آذرماه 1402

علاوه بر شرایط فروش نقدی، شرایط پیش‌فروش نیز در اختیار متقاضیان کوییک GXL قرار داده شده است. در این روش متقاضیان می‌توانند 180 میلیون تومان را به‌عنوان پیش‌پرداخت خودرو ارائه دهند. موعد تحویل خودرو نیز تیر الی شهریور 1403 خواهد بود. البته در این روش قیمت قطعی خودرو مشخص نیست و در زمان تحویل خودرو رقم مربوطه به مشتریان اعلام می‌شود. زمان تحویل دقیق خودرو در بخش پیش‌فروش، هفته چهارم هر ماه است.

منبع: تجارت نیوز

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی