چگونه یارانه جدید به خانوارها تعلق می‌گیرد؟ / دولت دست به جیب شد

1 دیدگاه

به گزارش ساناپرس؛ چگونه یارانه جدید به خانوارها تعلق می‌گیرد؟ / دولت دست به جیب شد

معاون امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز،گفت: خانوارها را مراکز بهداشت و درمان شناسایی می‌کنند و پس از شناسایی به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و بین دهک‌ها تقسیم‌بندی می‌شود و در نهایت یارانه جدید به خانوارها تعلق می‌گیرد.

مرضیه فهمیده، معاون امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، امروز در گفت‌وگو با فارس در کرج، در خصوص کالابرگ الکترونیک برای امنیت غذایی کودکان،گفت: برای دهک اول تا پنجم، یک میلیون تومان به ازای هر نفر و در دهک ششم و هفتم، ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر پرداخت می‌شود.غففل

وی با بیان اینکه خانوارها را مراکز بهداشت و درمان شناسایی می‌کنند، افزود: پس از شناسایی به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و بین دهک‌ها تقسیم‌بندی می‌شود و در نهایت یارانه جدید به خانوارها تعلق می‌گیرد.

فهمیده ادامه داد: این طرح یارانه نقدی نیست و به صورت کالا برگ به خانوارها تعلق می‌گیرد.

وی با بیان اینکه طرح کالا برگ ۱۶ قلم کالا را در بر می‌گیرد، تصریح کرد: افراد با مراجعه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای کالا را تهیه و هیچ‌گونه مبلغی را به فروشگاه پرداخت نمی‌کنند.

اخباراقتصاد
پربازدیدیارانه
 

1 دیدگاه.

  • عشرت جلالی
    2023-11-26 18:48

    سلام من چهار تا فرزند دارم دوتا سیرخوشکیی هست بهداشت ازم روشف میخاهد سرپرست خودم هستم شوهرم یارانه نداری کار گری هست هچ ندارم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی