ورود کارشناسی داوری دیدار ذوب‌آهن – استقلال/ نتیجه 3 بر صفر به سود ذوب آهن می شود؟

به گزارش ساناپرس، ورود کارشناسی داوری دیدار ذوب‌آهن – استقلال/ نتیجه 3 بر صفر به سود ذوب آهن می شود؟

بازی استقلال .ذوب آهن, فوتبال, لیگ برتر فوتبال

حیدر سلیمانی درباره عملکرد امیرسامان سلطانی عملکرد داور مسابقه ذوب‌آهن و استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: در نیمه اول صحنه یا مشکل خاصی داوری ندیدیم. سلطانی با دوندگی زیاد به صحنه‌ها نزدیک بود. در نیمه دوم دو اخطار به بازیکنان استقلال داد که درست بود. بی‌احتیاطی بازیکن ذوب‌آهن کارت زرد داشت که داور به او نشان داد. در صحنه پرتاب اوتی که نادر محمدی بازیکن ذوب‌آهن داشت، داور نقطه کرنر را نشان داد که مورد اعتراض بازیکنان استقلال واقع شد و تصمیم داور به نظر صحیح بود.

وی افزود: در ادامه از روی نقطه کرنر موقعیتی برای ذوب‌آهن ایجاد شد که مشخص نیست کمک داور آفساید اعلام کرده باشد یا نه، اما آن صحنه آفساید نبود.

کارشناس داوری فوتبال کشور درباره صحنه خطای امید حامدی‌فر بازیکن استقلال بر روی شایان مصلح مدافع ذوب‌آهن و درگیری‌های بعد از آن در حوالی دقیقه ۳۴ مسابقه، عنوان کرد: نیازی به کارت زرد نبود و داور سریع صحنه را مدیریت کرد.

سلیمانی درباره خطای محمدجواد محمدی روی روزبه چشمی در دقیقه ۴۸ مسابقه، تصریح کرد: بازیکن ذوب‌آهن بی‌احتیاطی کرد چون در زمان فرود با استوک روی پشت چشمی فرود آمد داور به او کارت نشان داد. اگر روی عضله‌های حساس‌تر مانند پای چشمی فرود می‌آمد می‌توانست مستحق کارت قرمز باشد.

وی درباره اینکه گل تیم ذوب‌آهن باید به نام چه کسی ثبت شود، گفت: به این دلیل که مسیر توپ منحرف شد باید گل به خودی و به نام مدافع استقلال ثبت شود. البته باید به مقررات سازمان لیگ هم در این خصوص مراجعه شود که در آخرین قوانین درباره چنین مواردی چه گفته شده است. از آنجا که وقتی توپ به مهدی مهدی‌پور برخورد کرد و تغییر مسیر داد، بنابراین گل به خودی به نام وی ثبت می‌شود.

منبع: خبـر ورزشی

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی