گریم متفاوت فرهاد اصلانی در سریال جدید داوود میرباقری

به گزارش ساناپرس، گریم متفاوت فرهاد اصلانی در سریال جدید داوود میرباقری

در ادامه تصویربرداری سریال «سلمان فارسی» ساخته داوود میرباقری بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، محمدرضا هدایتی و مجموعه‌ای از هنروران این روزها جلوی دوربین هستند.

تصویربرداری سریال «سلمان فارسی» این روزها به کارگردانی داوود میرباقری در شهرک غزالی ادامه دارد و عوامل در حال ساخت فصل ایران این سریال هستند. تصویربرداری این فصل از نیمه مرداد شروع شده است و بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، محمدرضا هدایتی، بهناز توکلی و مجموعه‌ای از هنروران این روزها جلوی دوربین هستند.

کاروان‌سرای مرمر یکی از لوکیشن‌های ایران باستان است که بخشی از تصویربرداری سریال در آن‌جا انجام می‌شود. فصل ایران باستان یکی از مهمترین فصل‌های سریال «سلمان فارسی» است و برای اولین بار این دوره از تاریخ به تصویر کشیده می‌شود.

گریم متفاوت فرهاد اصلانی در سریال جدید داوود میرباقری

لوکیشن‌های این فصل با مواد ماندگاری ساخته می‌شود تا بعدها در سریال‌های دیگری هم بتوان از این لوکیشن ها بهره گرفت.

پیمان جبلی رییس صداوسیما پیش از این درباره این فصل از سریال گفته بود: «برای اولین بار در تاریخ تلویزیون و سینما، نمایی از ایران باستان به تصویر کشیده می‌شود و با ساخت و ساز بسیار خوبی که انجام شده است، دستاورد بزرگ مجموعه «سلمان فارسی» به حساب می‌آید. دکورهای مربوط به ایران باستان جالب توجه هستند. دومین نکته پراهمیت اینکه فصل ایران سخت‌ترین مرحله تولید این سریال است. مجموعه‌ای از هنروران و بازیگران حرفه‌ای و مسلط به کار در این فصل حضور دارند و تنها در برداشت امروز، نزدیک به ۶۰۰ هنرور و بازیگر مشغول کار بودند که کار بسیار سنگینی است.»

گریم متفاوت فرهاد اصلانی در سریال جدید داوود میرباقری

طبق برنامه‌ریزی، فصل ایران حدود ۲ سال به طول می‌انجامد. پیش تولید فصل بعدی که حجاز است نیز از مدتی پیش آغاز شده است.

در بلک فرایدی هم اصل بخر هم تا ۸۰٪ تخفیف , چیزی نمونده
تبلیغ
در بلک فرایدی هم اصل بخر هم تا ۸۰٪ تخفیف , چیزی نمونده
مشاهده

بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی، داریوش فرهنگ، محمدرضا هدایتی، احترام برومند، رامونا شاه، علی دهکردی، مرحوم چنگیز جلیلوند، مهدی فقیه، محمدجواد جعفرپور، علیرضا مهران و چند بازیگر خارجی (از کشورهای تونس، ارمنستان، مراکش، یونان و …) و حدود ۱۵۰۰ بازیگر تئاتری و بومی جلوی دوربین این سریال رفته‌اند.

سریال «سلمان فارسی» به نویسندگی و کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری به زندگی و زمانه یار ایرانی پیامبر اکرم (ص) در سه فصل ایران ساسانی، بیزانس و حجاز صدر اسلام می‌پردازد. فیلمبرداری این سریال از اواخر آذر ۱۳۹۸ آغاز شده است.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی