اعتراف عجیب بیرانوند پیش از بازی با تیم رونالدو!

به گزارش ساناپرس، اعتراف عجیب بیرانوند پیش از بازی با تیم رونالدو!
دروازه بان پرسپولیس گفت: النصر تیم قدرتمندی را در اختیار دارد و ما بازی سختی در مقابل این تیم در عربستان خواهیم داشت.علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: رفتن ما به عربستان دو روز به تعویق افتاد و قرار است فردا عازم این کشور شویم. خیلی دوست داشتیم دو سه روز زودتر به عربستان برویم و برنامه‌ای که کادر فنی داشت این بود که بازی شب گذشته النصر را از نزدیک ببیند. اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. با این شرایط تمریناتمان را ادامه دادیم. دو سه بازیکنی هم که در تیم ملی بودند از روز گذشته به ما اضافه شدند. خوشبختانه روز گذشته تمرین خیلی خوبی را انجام دادیم و امیدوارم مقابل النصر نتیجه خوبی بگیریم. همه مردم و هواداران پرسپولیس می‌دانند بازی سختی را پیش رو داریم و نتیجه گرفتن آنجا کار خیلی سختی است. النصر را همه می‌شناسند و بازیکنان خوبی را در اختیار دارد. ستاره‌های بزرگ را جذب کردند و فکر می‌کنند که مدعی اصلی قهرمانی هستند.

وی در مورد بازی اول با النصر و حضور رونالدو در ایران و شکست پرسپولیس گفت: متأسفانه بازی اول ما به النصر خورد. حضور این تیم در ایران جو را برای ما سنگین کرد و اتفاقاتی که پیش آمد تمرکز بازیکنان را بهم ریخت. مطمئنم در بازی برگشت هم النصر با تمام ستاره‌هایش بازی می‌کند. آنها دنبال صدرنشینی در گروه هستند و این شانس را به پرسپولیس نمی‌دهند که بخواهند با تیم دوم شان بازی کنند. الان النصر ۱۲ امتیاز دارد و اگر به ما ببازد، ما ۱۰ امتیازی می‌شویم و در هفته آخر این امکان وجود دارد که آنها با شکست مقابل استقلال تاجیکستان به عنوان تیم دوم صعود کنند. به همین دلیل صد درصد با تمام توان می‌آیند. ما هم اگر بخواهیم زیاد سختش نکنیم و به عنوان تیم دوم صعود کنیم، نباختن به النصر و بردن الدحیل در تهران کمک زیادی به ما می‌کند.

دروازه‌بان تیم پرسپولیس در مورد اینکه آیا دیر رفتن پرسپولیس به عربستان توجیه خوبی در صورت شکست مقابل النصر خواهد بود یا خیر، گفت: تمام اتفاقاتی که افتاده است را به فال نیک می‌گیریم. حالا شاید دیر رفتن ما باعث اتفاقات خوب هم بشود. در این دو روز تمرینات خوبی را در تهران پشت سر گذاشتیم و امروز هم آخرین تمرین تاکتیکی‌مان است. به نظر من این اتفاق تأثیری روی نفرات ما نمی‌گذارد. فقط انگیزه و تمرکزمان را دو برابر می‌کند.

بیرانوند در مورد اینکه تیم‌های ایرانی وقتی به سختی می‌خورند، نتیجه بهتری می‌گیرند، آیا شما هم این طور فکر می‌کنید، اظهار کرد: پرسپولیس در این سال‌ها نشان داده که هر اتفاق سختی ‌که جلویش را گرفته، خوب تمام کرده است. بازیکنان پرسپولیس نشان داده‌اند که این اتفاقات نمی‌تواند جلوی انگیزه آنها را بگیرد. شخصا وقتی روز گذشته تمرینات بچه‌ها را دیدم کاملاً با روحیه بودند. همه مردم دوست دارند ما بازی خوبی را انجام دهیم و آن یک امتیازی را که از قبل به ما داده بودند را حداقل با امتیاز برگردانیم. ما برای بردن مقابل النصر به میدان می‌رویم اما آنها هم تیمی هستند که باج نمی‌دهند و حریفان خود در عربستان را برده‌اند. الان هم مدعی اصلی قهرمانی در لیگ‌شان هستند. امیدوارم هواداران هم به ما انرژی مثبت بدهند که حتما تأثیرگذار است.

وی در مورد بدرقه این تیم توسط هواداران گفت: روز گذشته اعلام شد که قرار است بدرقه انجام شود اما من تاکنون کسی را ندیده‌ام. امیدوارم که بیایند اما اگر هم نیامدند به خاطر سردی هوا حق می‌دهم که در خانه بمانند و می‌دانم که چقدر هواداران ما را حمایت کردند و انرژی‌ای که از خانه می‌فرستد هم فرقی نمی‌کند. ما می‌دانیم ۵۰-۴۰ میلیون هوادار پشت ما است و اینکه حالا امروز به بدرقه نیایند،‌ روی ما تأثیر نمی‌گذارد و ناراحت نمی‌شویم. نه من و نه بقیه بچه‌ها به این موضوع فکر نمی‌کنیم چون می‌دانیم چقدر هواداران بزرگی داریم و می‌توانند همه جوره ما را حمایت کنند و انرژی مثبت می‌دهند.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی