اختلاف بین یحیی و درویش دوباره بالاگرفت / پرسپولیس در مسیر استقلال شدن/ ماجرا چیست؟

به گزارش ساناپرس، اختلاف بین یحیی و درویش دوباره بالاگرفت / پرسپولیس در مسیر استقلال شدن/ ماجرا چیست؟

این روزها باشگاه پرسپولیس در شرایط خوبی به سر نمی‌برد اینقدر شرایط سنگین است که با کوچک‌ترین اتفاقی تمام اعضا با یکدیگر درگیر می‌شوند. اینکه قرار است تا کی این شرایط ادامه پیدا کند مشخص نیست و کسی این ماجراها را تمام نمی‌کند.

یحیی گل محمدی برای سفر به عربستان برنامه ریزی کرده بود و قصد داشت تیمش را چند روز زودتر به عربستان ببرد تا بازیکنان با شرایط آب و هوایی ریاض وفق پیدا کنند و چند جلسه تمرینی را هم در این کشور برنامه ریزی کرده بود. همچنین یحیی می‌خواست با حضور در ورزشگاه مرسول پارک از نزدیک شاهد آخرین بازی النصر پیش از بازی با پرسپولیس باشد.

همه این اتفاقات به خاطر لغو پرواز پرسپولیسی‌ها منتفی شد و پرسپولیس ۲۴ ساعت قبل از بازی به ریاض خواهد رسید. دولت عربستان اجازه پرواز به هواپیمای حامل پرسپولیسی‌ها را نداد و این موضوع اشتباه مدیران پرسپولیس بود. آن‌ها از قوانین عربستان اطلاعی نداشتند و به همین خاطر در شرایط سختی قرار گرفتند.

شنیده‌ها از اردوی پرسپولیس حاکی از آن است که گل محمدی بعد از اتفاقات اخیر به شدت ناراحت و عصبی است ولی تا حالا واکنشی به این موضوع نشان نداده است. حال باید دید یحیی بعد از بازی مقابل النصر چه واکنشی به لغو پرواز به عربستان و به هم ریختن برنامه‌های او نشان خواهد داد.

اختلاف بین یحیی و درویش طی ماه‌های اخیر علنی شده و حالا لغو سفر به عربستان هم به سوژه جدید اختلاف بین سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس تبدیل شده است.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیسیحیی گل محمدی
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی