شوک بزرگ به مسی و قهرمان جام جهانی بعد از برد برزیل

به گزارش ساناپرس، شوک بزرگ به مسی و قهرمان جام جهانی بعد از برد برزیل
سرمربی تیم ملی آرژانتین بعد از پیروزی مقابل برزیل از خداحافظی صحبت کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم های ملی آرژانتین و برزیل بامداد امروز(چهارشنبه) در رقابت های مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026 در ورزشگاه ماراکانا به مصاف هم رفتند که این بازی پرحاشیه و جنجالی با نتیجه یک بر صفر به نفع قهرمان جام جهانی به پایان رسید.

اما بعد از این برد شیرین به آرژانتینی ها شوک بزرگی وارد شد لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین، پس از پیروزی داشاره کرد که ممکن است از سمتش کناره گیری کند.

اسکالونی به طور منظم در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی ظاهر شد، اما اظهارات گسترده ای در مورد آینده اش بیان کرد و سپس بدون اینکه سؤالی مطرح کند، اتاق را ترک کرد.

او گفت: «باید در مورد کاری که می خواهم انجام دهم خیلی فکر کنم. این یک خداحافظی یا چیز دیگری نیست. موانع بسیار بالا هستند و ادامه دادن آن پیچیده است… این تیم ملی به مربی نیاز دارد که تمام انرژی ممکن را داشته باشد و حالش خوب باشد.

وی افزود: من باید خیلی فکر کنم. ادامه دادن سخت است. ادامه بردن سخت است… مانع بسیار بالا هستند.

اسکالونی، بازیکن سابق تیم ملی، یک دوره پنج ساله موفق به عنوان سرمربی آرژانتین را پشت سر گذاشته است. او در سال 2021 قهرمان کوپا آمریکا شد پس از آن یک سال بعد با اولین قهرمانی آرژانتین در جام جهانی از سال 1986 و سومین قهرمانی در مجموع، آن را به دست آورد.

پایان پیام/

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی