اظهارات جنجالی ستاره ازبکستان پس از تساوی با ایران

به گزارش ساناپرس، سرگئیف: از تساوی مقابل ایران راضی هستیم/ حریف از اشتباهات ما به خوبی بهره برد

سرگئیف: از تساوی مقابل ایران راضی هستیم/ حریف از اشتباهات ما به خوبی بهره برد

زننده گل تساوی‌بخش تیم ملی فوتبال ازبکستان برابر ایران از اینکه تیمش در خانه شکست نخورده، راضی است.ایگور سرگئیف پس از تساوی 2 – 2 تیم ملی فوتبال ازبکستان برابر ایران در بازی دور دوم گروه E مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا که عصر سه‌شنبه در ورزشگاه بنیادکار تاشکند برگزار شد، اظهار داشت:  در نیمه نخست مرتکب اشتباهات زیادی شدیم، اما در نیمه دوم با جبران آنها توانستیم از شکست فرار کنیم.

زننده گل تساوی‌بخش ازبک‌ها خاطرنشان کرد: ما با تمام توان خود برابر ایران بازی کردیم و از نتیجه تساوی راضی هستیم، چون نباختیم. ما در طول بازی اشتباهاتی کردیم و ایران تیمی است که از این فرصت‌ به خوبی بهره می‌برد. در نیمه دوم اشتباهی نکردیم و گلی نخوردیم. ما هم توانستیم دو گل بزنیم و به تساوی برسیم. باید از تساوی راضی باشیم، زیرا حریف ما ایران بود. کسب چنین نتیجه‌ای آسان نبود و با انرژی زیادی به تساوی رسیدیم.

ایگور سرگئیف درباره صحنه درگیری بازیکنان ازبکستان و ایران گفت: تیم ایران همین‌گونه است! این اولین بازی‌شان به این‌گونه نیست. آنها در طول بازی همین کار را می‌کنند. امروز آنها از قبل اطلاع‌رسانی نکردند، اما همیشه همین‌گونه هستند! فقط کافی است شما به خوبی با چنین موقعیت‌های تحریک‌آمیزی برخورد کنید.

اخبارورزش
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی