واکنش تند رامین رضایی به تساوی ایران با ازبکستان

1 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، واکنش تند رامین رضایی به تساوی ایران با ازبکستان
رامین رضاییان پس از تساوی ۲ بر ۲ دیدار ایران و ازبکستان در نشست خبری، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و باید به هر ۲ تیم تبریک بگویم. در نیمه اول کامل بازی را در اختیار داشتیم اما افسوس که در نیمه دوم بر خلاف نیمه اول گل بدی خوردیم.
وی افزود: وقتی یک استادویم هوادار از تیم حمایت می کند، مسلم است کار سخت می شود. شرایط مثل این بود که ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه بیاید. حمایت هواداران ازبکستان از این تیم در بازی تاثیر گذاشت. متاسفانه در نیمه دوم ریتم بازی از دست ما در رفت و حریف از بد بودن تیم ملی ایران استفاده کرد تا در نهایت نتیجه مساوی شد. با این شرایط نتیجه عادلانه بود.بازیکن ایران در خصوص دلیل عصبانی بازی کردن تیم ایران، توضیح داد: ما فوتبالیست های ایرانی وقتی بازی می کنیم، با همه وجود و توان‌مان به زمین می‌رویم. برخی مواقع شاید به خاطر ضربه خوردن عصبانی شویم. قطعا بازیکن حریف کاری کرده که عصبانی شدم. در کل در فوتبال این اتفاقات می‌افتد. امروز بازی مساوی شد و اتفاقات آن هم جزئی از فوتبال محسوب می‌شود.

اخبارورزش
پربازدید
 

1 دیدگاه.

  • بهانه نیار بیخود عصبانی شدی مگه اونجا چاله میدون است تیمی که دو هیچ جلو است با آوردن بازیکن نا آماده ورو به افولی چون کریمی عملآ وسط را از دست دادیم وتوپ و مالکیت کلآ افتاد دست ازبک چه بسا بازیکن تعویضی به ازبک ها پاس گل می‌داد چون عملآ توان دویدن را نداشت روزبه چشمی کند اصلآ به سرعت و کورس بازیکنای جوان وتعویضی ازبک نمی رسید و نتیجه اش از دست رفتن پیروزی دو بر صفر است اگه سوت بازی زده نمیشد قطعآ ازبک گل پیروزی تیمش را هم میزد

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی