خط و نشان بازیکن لیگ برتری برای استقلال و نکونام!/ برای پیروزی آمده ایم

به گزارش ساناپرس، خط و نشان بازیکن لیگ برتری برای استقلال و نکونام!/ برای پیروزی آمده ایم
مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت، تقابل سبزپوشان با استقلال علاوه بر تقابل تیم اول و دوم جدول باعث مشخص شدن ارزش‌های این تیم است.
امید لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن در فصل بیست‌وسوم لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم ما خیلی خوب است و ریتم تمرینی خیلی خوبی هم داریم. ما کاملاً آماده بازی هستیم.

وی درباره پیروزی تیمش مقابل نساجی، خاطر نشان کرد: ما در بازی با نساجی برای پیروزی وارد زمین مسابقه شدیم. در هر صورت باید در این بازی برنده می‌شدیم تا در جدول به جایگاهی که لیاقت تیم شایسته ذوب‌آهن است برسیم. به لطف خدا به جایگاه دلخواه‌مان (رتبه دوم جدول) رسیدیم و توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

بیشتر بخوانید
یوسفی: خوشحالیم ذوب‌آهن به جایگاه سابقش نزدیک می‌شود/ توقعات باید در حد امکانات و توان ما باشد

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن راجع به تقابل با استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر، تصریح کرد: بازی خیلی سخت و حساسی داریم و این بازی برای ما خیلی خاص هست، چرا که ارزش‌های تیم ما را بیشتر مشخص می‌کند و از جایی که تقابل بین دو تیم اول و دوم لیگ است، قطعاً بازی خیلی خوب و دیدنی خواهد شد. ما کاملاً آماده این جنگ و این فینال هستیم و قطعاً برای پیروزی و برد این بازی به زمین می‌رویم.

لطیفی در مورد جا افتادن فلسفه بازی و نگاه فنی محمد ربیعی در ذوب‌آهن است، گفت: ربیعی در حوزه مربیگری خیلی بادانش و کاربلد است و این مورد را بارها و سال‌هاست که به اثبات رسانده. ایشان علاقه‌مند است تیمش به اصطلاح فوتبال بازی کند. ربیعی طبق برنامه و شکل خاص بازی که مدنظرش است، تیم را آماده و به فلسفه مدنظرش روز به روز نزدیک‌تر می‌کند.

وی در مورد همکاری دوباره با محمد ربیعی یادآور شد: شخصاً خیلی خوشحالم که با همچین مربی کاربلد و بادانشی کار می‌کنم. در این چند سال آقای ربیعی به من شخصاً خیلی لطف داشته و روز به روز باعث پیشرفت، ارتقا سطح فوتبالی و دانش بنده شده است که از این بابت از ایشان تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

اخبارورزش
استقلالپربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی