دراگان اسکوچیچ جانشین یحیی در پرسپولیس می شود؟ / درویش کار خودش را کرد؟

6 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، دراگان اسکوچیچ جانشین یحیی در پرسپولیس می شود؟
دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم زیر ۲۱ سال کرواسی برنامه‌ای برای حضور درایران و فکر کردن به پیشنهاداتی که به دست او می‌رسد، ندارد.
دراگان اسکوچیچ جدا از تعهدی که به تیم زیر ۲۱ سال کرواسی دارد علاقه‌ای برای کار در فوتبال باشگاهی ایران ندارد. او به سبب حضور در تیم ملی فوتبال ایران و صعود به جام جهانی صلاح نمی‌داند در ادامه مسیر در فوتبال ایران در فوتبال باشگاهی به مربیگری بپردازد. به واقع او اصلا دوست ندارد سطح مربیگری اش در فوتبال ایران را پایین بیاورد.
دراگان اسکوچیچ بعد از جدایی از تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ که موجب ناراحتی شدید او شده است از تیم‌های متعددی پیشنهاد کار دریافت کرد که یکی از آنها تیم فولاد بود. به تازگی هم برخی از رسانه‌ها از حضور احتمالی او در راس کادر فنی تیم پرسپولیس به جای یحیی گل‌محمدی خبر دادند! اما او این روزها سخت مشغول کار درتیم زیر ۲۱ سال کرواسی است و می‌کوشد که به یورو ۲۰۲۴ صعود کند.
از سویی دراگان به خوبی می‌داند موفقیت در تیم زیر ۲۱ سال کرواسی ممکن است در آینده او را به تیم بزرگسالان هدایت کند. در واقع دورنمای کار او تیم ملی کرواسی است نه تیم پرسپولیس و شاید یک تیم باشگاهی دیگر.

اخبارورزش
پربازدیدیحیی گل محمدی

6 دیدگاه.

 • لقا دروغ ننویس و تیم‌را‌به‌حاشیه‌نبر

 • بهتر از گلممد دلال هست

 • مندلی
  2023-11-22 15:03

  سانا پرس گو خورد با اجداد استقلالیش که دروغ ننویسد.

 • عشقپولیس
  2023-11-22 17:36

  خیلی بیشرفی چه ربطی داشت

 • آدم خجالت میکشه از خودش که چرا میره توفضای مجازی بابا مردم بی سواد نیستن خودتون شرم تون نمیشه اصلا تیتر ومتن هیج به هم نمی خوره تازه دروغ انتظار دارید خانوادتون دختر ..وپسر دروغ نکن کجا بودن وچکار کردن زشته ولا زشته

 • احمد
  2023-11-22 23:35

  خدایش خوشم میادازت ساناچون باخودت صادق نیستی ولی مطلب هم که برعلیح شماباشدمیزارید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی