اظهارنظر جنجالی نیکبخت درباره قلعه نویی

به گزارش ساناپرس، اظهارنظر جنجالی نیکبخت درباره قلعه نویی
بازیکن اسبق تیم ملی اعتقاد دارد باید به تصمیم سرمربی تیم ملی برای کنار گذاشتن احمد نورالهی احترام گذاشت.علیرضا نیکبخت واحدی با اشاره به برد ۴ بر صفر تیم ملی مقابل هنک کنگ تاکید کرد: بازی خوبی بود. هرچند هنگ کنگ تیم دست و پا بسته ای بود اما روی کارهای تاکتیکی کار کرده بودیم. به خصوص روی گل هایی که سردار آزمون زد و پاس به عقب هایی که شاهد بودیم، این مساله را نشان دادیم که روی تاکتیک‌های ایجاد موقعیت گلزنی کار شده است. خوشبختانه تیم ملی شرایط خوبی دارد و در بازی های آینده نیز مطمئنا با روحیه خوبی کار خواهد کرد. البته روی دفاع تیمی باید بیشتر کار کنیم. خود قلعه نویی هم در بازی با هنگ کنگ در صحنه هایی تاکید داشت که مدافعان پاس رو به عقب ندهند. هرچند گلر ما خوب کار می کند و بازی با پای قوی دارد اما این مساله تمرکز را خراب می‌کند و در بازی های بزرگ مقابل تیم های مانند ژاپن. کره جنوبی و عربستان شرایط را سخت می کند.

نیکبخت واحدی با اشاره به قدرت بالای تیم های آسیایی در رقابت های جام ملتها و هزینه های سنگین عربستان برای جذب ستارگان جهان تاکید کرد: لیگ عربستان حرف اول را در خاورمیانه می‌زند. آنها در کنار قطر واقعا لیگی قوی را تشکیل داده اند.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص بازی روز سه شنبه تیم ملی ازبکستان گفت: این بازی محک جدی برای تیم ملی خواهد بود. ازبکستان فوتبال قدرتی دارد و در این سال ها دیدیم چه سبکی دارند. بارها با تیم ملی ازبکستان و تیم های باشگاهی شان بازی کردیم. سبک و سیاق شان را می‌دانیم. فوتبال تقریبا اروپایی دارند مانند کشور آذربایجان که شبیه هم هستند. فوتبال را با اتکا به قدرت بدنی شان بازی می‌کنند.

نیکبخت در خصوص اخراج احمد نورالهی از تیم ملی که به دلیل مسائل انضباطی بود گفت: باید به تصمیم سرمربی تیم ملی احترام گذاشت. به هرحال این تصمیم سرمربی تیم ملی است. از نیمکت نشینی متنفر بودم اما مربی ۵ تعویض بیشتر ندارد. شما می بینید مهدی قائدی عالی کار می کند اما دعوت نمی شود به هرحال سلیقه مربی تیم ملی است باید احترام گذاشت.سال ها است قلعه نویی را می شناسم. نظم حرف اول را می زند. او بازیکنان سوگلی را دوست دارد و در کل هم با کسی مشکلی ندارد و با همه رفاقت می کند. به هرحال سوای این مسائل تیم ملی در برابر ازبکستان یک محک جدی را پیش رو دارد. امیدوارم تیم ملی نتیجه بگیرد و همین رویه در جام ملتها هم حفظ کند واگر نتیجه هم نگرفت با عدم نتیجه گیری و یک باخت زحمات را زیرسوال ببریم.

 

اخبارورزش
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی