قاتل پرسپولیسی ها بمب نقل و انتقالات شد/ ابراهیمی استقلالی می‌شود!

2 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، قاتل پرسپولیسی ها بمب نثقل و انتقالات شد/ ابراهیمی استقلالی می‌شود!
بازیکن اسبق استقلال تهران اخیرا ابراز تمایل کرده که فوتبالش را در این تیم به پایان برساند. هافبک اسبق استقلال اخیرا ابراز تمایل کرده که فوتبالش را در این تیم به پایان برساند.شاید کمتر کسی باور می‌کرد که امیر قلعه‌نویی امید ابراهیمی را به اردوی تیم ملی دعوت کند. هافبک 36 ساله تیم ملی به نظر منتقدان پیر است و شاید کمتر بتواند به تیم ملی کمک کند. اما سرمربی تیم ملی نشان داد که به این بازیکن اعتقاد زیادی دارد و به رغم تمام انتقاداتی که از او شد، اما امید را به تیم ملی دعوت کرد.

به نظر می‌رسد با این کار قلعه‌نویی دوباره ابراهیمی احیا و شاید شرایط بازگشت او به تیم استقلال نیز مهیا شود. ابراهیمی طی سال‌های اخیر نشان داده هافبک توانمندی است اما تنها چیزی که باعث می‌شود انگشت انتقاد طرف او نشانه برود، سن و سال این بازیکن است. اما پیش از ابراهیمی بازیکنانی مثل سیدجلال نشان داده‌اند که تا چهل سالگی هم یک بازیکن می‌تواند در فوتبال باقی بماند و برای تیمش خوب کار کند.

ابراهیمی احتمالا با پیراهن استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. او اخیرا ابراز تمایل کرده تا دوباره به این تیم بازگردد.

منبع: همشهری آنلاین

اخبارورزش
استقلالپربازدیدپرسپولیس

2 دیدگاه.

  • اگه یه پرسپولیسی ۳۶ ساله به تیم ملی دعوت می‌شد طرفداران کیسه دنیا را رو سر میگذاشتند اما حالا هیچی مه نمی‌کند تازه خوشحاله هک هستند.

  • تو هیچی نگو لنگی خائن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی