شهادت همه اسپانیا علیه پیکه!

به گزارش ساناپرس، شهادت همه اسپانیا علیه پیکه!
همسر سابق جرارد ۱۱۸ شاهد علیه او را گردهم جمع کرده است.سال گذشته بود که یک دادگاه اسپانیایی اعلام کرد که اختلاف میزان پرداخت مالیاتی شکیرا ایزابل، مورد بررسی قرار بگیرد.

اکنون شنیده‌ها مینی بر این است که شکیرا با عدم پرداخت خود، ۱۴.۵ میلیون یورو کلاهبرداری کرده، ولی می‌بایست او تا ظهر روز دو شنبه برای جلسه دادگاه صبر کند و حتی انتظار می‌رود فرایند آن تا ۲۲ آذر ماه طول بکشد.

این پرونده به این ادعا مربوط می‌شود که شکیرا در طی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ هر سال بیش از شش ماه را به عنوان مقیم در کشور اسپانیا زندگی کرده که در نتیجه او را مشمول مالیات می‌کند.

شکیرا ادعا می‌کند که مقامات مالیاتی در تلاش هستند تا به اعتبار او آسیب برسانند و از او به عنوان درس عبرت برای سایر مالیات دهندگان اسپانیایی استفاده کنند و معتقد است او با توجه به شرایط کارش در هیچ کشوری بیشتر از یک ماه اقامت نداشته است.

دادستانی کشور اسپانیا ۱۱۷ شاهد برای اثبات اینکه او در این مدت در داخل کشور بوده را جمع کرده که این افراد اعم از آرایشگران، تکنیسین‌های استودیو، معلمان فرزندان او، درمانگران و متخصصین زیبایی هستند و در این بین دوران زندگی مشترک او جرارد پیکه نیز مورد بررسی است.

بولت پرسپولیسالبته این تنها اتهام شکیرا نیست چرا که El pais اسپانیا در گزارشی مدعی شده است که شکیرا در سال ۲۰۱۸ درآمد خود را به دروغ اعلام کرده است و حال باید دید این موضوع به چه سمتی کشیده خواهد شد.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی