اینستاگرام خطرناک می شود!

به گزارش ساناپرس، اینستاگرام خطرناک می شود!
در به‌روزرسانی جدید اینستاگرام می‌توانید ببینید سایر «دوستان نزدیک»‌ یک کاربر چه کسانی‌اند. این اطلاعات تاکنون محرمانه بود، و فهمیدن اینکه چه کسی دوست نزدیک به حساب می‌آید ممکن است احتمالا پیامدها یا مشکلات دیگری را پدید آورد.

کاربران اینستاگرام درباره ویژگی جدیدی که ممکن است به‌طور تصادفی اطلاعات خصوصی شما را فاش کند، هشدار می‌دهند.

در به‌روزرسانی جدید می‌توانید ببینید سایر «دوستان نزدیک»‌ یک کاربر چه کسانی‌اند. این اطلاعات تاکنون محرمانه بود، و فهمیدن اینکه چه کسی دوست نزدیک به حساب می‌آید ممکن است احتمالا پیامدها یا مشکلات دیگری را پدید آورد.

ابزار دوستان نزدیک اینستاگرام به فرد امکان می‌دهد دوستانی خاص را که بیشتر به آن‌ها اعتماد دارد انتخاب کند و آن‌ها را در فهرستی بگنجاند. کاربران می‌توانند روایتگر [استوری] هایی را فقط با آن دوستان به اشتراک بگذارند و [دسترسی] به این محتوا برای سایر افراد ممنوع است.

با این حال، در به‌روزرسانی جدیدی که این هفته منتشر شد، اینستاگرام به افراد امکان می‌دهد محتوای منتشرشده [پست] و فیلم‌های کوتاه [ریلز] را فقط با دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارند و این امکان را از محدوده ویژگی روایتگر اینستاگرام فراتر می‌برد.

با این حال، احتمالا خطرناک است چون محتوای منتشرشده و فیلم‌های کوتاه، پسند [لایک] و نظر [کامنت] دارند. این یعنی هرکسی که محتوای دوست نزدیک دوستی را می‌بیند، حالا می‌تواند هرکسی که آن محتوا را پسندید یا نظری داد و در جمع دوستان نزدیک است ببیند.

اخبارجامعه
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی