قیمت محبوب جوان پسند در بازار کاهشی شد + جدول

 

به گزارش ساناپرس، قیمت «تارا اتوماتV2» در بازار کاهشی شد + جدول

بازار پرطرفدارهای ایران خودرو رویه روزهای قبل را ادامه داد و با این شرایط امروز 28 آبان 1402هم شاهد نوسان اندک قیمت ایران‌ خودرویی‌ها در بازار بودیم.

به گزارش اقتصادنیوز؛ طی یک هفته اخیر بازار خودروهای داخلی با توجه به اخبار سیاسی و حواشی خودروهای وارداتی پی‌درپی نوسان اندک را تجربه کردند، نوسانی که بیشتر کاهشی بود و نتوانست تغییر چندانی در این بازار ایجاد کند.

به گفته فعالان بازار، خودرو‌های داخلی امروز در شرایطی پایین‌ترین تغییرات قیمتی را تجربه کردند که دلار به روند کاهشی خود ادامه داد، اما این کاهش نتوانست چندان بر قیمت خودروهای داخلی اثرگذارد. رصد بازار نشان می‌دهد ایران‌ خودرویی‌ها امروز افت یک تا 3 میلیونی قیمت در بازار داشتند، کاهشی که تصور می‌شد می‌تواند رونق معاملات در بازار را به همراه داشته باشد، اما روند پیش گرفته در بازار حکایت از عدم تحقق پیش‌بینی‌ها است و به گفته فعالان بازار خودرو امروز هم معاملات در پایین‌ترین سطح خود صورت گرفت.

روند بازار خودرو نشان می‌دهد امروز «تارا اتوماتV2» در بازار بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرد و با افت 3 میلیونی راهی بازار شد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8» ، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است «پژو 206 دنده‌ای» در بازار 478 میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت، اما «هایما S8 پلاس» هم با افت یک میلیونی یک میلیارد و 660 میلیون تومان راهی بازار شد.

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تارا اتوماتV2 » در بازار کاهش سه میلیونی داشت و در بازار امروز 757 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر ارزیابی‌ها نشان می دهد در میان خانواده دنا امروز «دنا پلاس 6دنده توربو» کاهش دو میلیون تومانی داشت و در بازار 732 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم 799 میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم در بازار بدون تغییر 610 میلیون تومان قیمت خورد.

اقتصااااد 28

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدقیمت خودرو

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی