قیمت کاپشن‌ احمدی نژادی ترکید/ نماد ساده‌زیستی چند؟

1 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، ذقیمت کاپشن‌ احمدی نژادی ترکید/ نماد ساده‌زیستی چند؟

فروش ميليوني کاپشن احمدی نژاد | سیاست روز
قیمت کاپشنی که روزگاری نه چندان دور نماد ساده‌زیستی بود ، حالا در بازار میلیونی شده است محمود احمدی‌نژاد که در فاصله سال‌های 1384 تا 1392 رییس‌جمهوری ایران بوده است، با پوشیدن کاپشن به جای کت، نوع جدیدی از لباس پوشیدن را در معرض نمایش گذاشت . کاپشنی که وی به جای کت به تن می‌کرد نمادی برای معرفی ساده‌زیستی مردی بود که در میدان 72 نارمک زندگی می‌کرد .

حالا اما رصد قیمت‌ها چنان رعد آساست که حتی این نماد ساده‌زیستی نیز قیمت میلیونی دارد به طوری که جستجویی در بازار فروش کاپشن‌های پاییزه امسال نشان می‌دهد کاپشن‌های معروف به کاپشن احمدی نژاد قیمتی بین 900 تا دو میلیون و دویست هزار تومان دارند.

در فضای مجازی نیز این کاپشن‌ها به نام رییس جمهوری سابق مشهورند. نکته اینجاست که احمدی نژاد حالا مدتهاست که دیگر از نمادهای ساده زیستی پیشین خود فاصله گرفته است و کت و شلوار پوش شده است .

کاپشن‌های احمدی نژادی بسته به جنس و کیفیت و یک رو یا دو رو بودن در بازار قیمت خورده‌اند. گران‌ترین مدل این کاپشن‌ها اما از دو میلیون و پانصد هزار تومان فراتر نرفته است .

بررسی ها نشان می دهد گرمای پاییز امسال تقاضا برای خرید این مدل کاپشن‌ها را بالا برد است.

اخبارسیاسی
پربازدید
 

1 دیدگاه.

  • ناشناس
    2023-11-17 22:24

    این آقای رئیس جمهور قبل بلی خیلی مردمی وساده زيست بود اما پسرهیجده ساله ايشان زمانی که رئیس جمهور بود درایتالیا سرگرم خرید جزیره بود

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.