کنایه ابراهیم رئیسی به دولت روحانی

1 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، کنایه ابراهیم رئیسی به دولت روحانی
ابراهیم رئیسی اعلام کرد که مولدسازی قانون نیست بلکه روش اجرای قانونی است که همواره وجود داشته و دولت سیزدهم برای اجرای قانونی روی زمین مانده سازوکار تعریف کرد.

سید ابراهیم رئیسی شامگاه پنج‌شنبه در نشست با جمعی از حلقه‌های میانی و فعالان سیاسی و فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری پس از استماع دیدگاه‌های نمایندگان اقشار مختلف، در خصوص نظارت بر دولت گفت: علاوه بر نظارت‌های عام و خاصی که وجود دارد بنده مدام با بخش‌های مختلف در ارتباط هستم و نقطه‌نظرات نخبگان را می‌شنوم و عمل می‌کنم.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه متاسفانه دستاوردهای بزرگ دولت به درستی تبیین نشده است، خاطرنشان کرد: اشکال و کوتاهی در کار رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی دولت وجود دارد که باید جبران شود. وی در خصوص جذب نیروهای حزب‌الهی، کارآمد و جوان توضیح داد: این مهم از ابتدا برنامه دولت بوده و هست و حلقه‌های میانی باید افراد شایسته را معرفی کنند.

رئیسی با تاکید بر اینکه مبنای ما در انتصابات شایسته‌سالاری و کارآمدی است، افزود: اگر در دولت ما فردی منصوب شده که بعدها ناکارآمدی او محرز شده بدون فوت وقت جابجا شده است. رئیس‌جمهور ادامه داد: تفاوت ما با دولت‌های دیگر در همین است، در هر سطحی ضرورت تغییر اثبات شود با اراده تصمیم می‌گیریم و اقدام می‌کنیم. وی اضافه کرد: با کسی عهد اخوت نبسته‌ایم و هیچکس برای ما محترم‌تر از نظام و رضایت مردم نیست.

وی با اشاره به راه‌اندازی گشت ارشاد مدیران در تمام سطوح تشریح کرد: آنچه که به مردم وعده دادم عمل شد و نیروهای محرمانه ما فعال هستند و بازرسی‌های نهان و آشکار در حال انجام است.

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انعکاس غلط طرح مولدسازی در رسانه‌ها اظهار کرد: مولدسازی قانون نیست بلکه روش اجرای قانونی است که همواره وجود داشته و دولت سیزدهم برای اجرای قانونی روی زمین مانده سازوکار تعریف کرد.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه به گستردگی همه کشور کار جهادی انجام می‌شود، گفت: برنامه بنده احیای جهاد سازندگی بود اما مشاهده کردم که هرچند جهاد با کشاورزی ادغام شد اما به حمدالله روحیه جهادی باقی مانده و لذا با تشکیل شورای عالی جهاد در سه بخش هدایت، حمایت و نظارت گروه‌های جهادی را همراهی می‌کنیم.

وی در خصوص موضوع آب چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ما امروز برای همین مسئله آمدیم و همچنان تا پایان تمام مشکلات در حوزه نیرو پیگیر خواهیم بود، همانطور که عدم تکرار خاموشی‌های گذشته گواه این ادعاست.

رئیسی در پایان تاکید کرد: دولت سیزدهم درگیر حواشی نخواهد شد، خیلی‌ها با پاسخگویی حاشیه‌ها وقتشان گرفته شد اما اصل برای ما باز کردن گره‌هاست. رئیس‌جمهور با بیان اینکه چاله‌ها را باید چاره کرد و نباید از آن‌ها گذشت، افزود: چاره‌ها در درون کشور است و ما آن را در دست بیگانه دنبال نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: بسیاری از مسائلی که برخی لاینحل دانستند حل شده و یا در حال حل شدن است و ما در کشور بن‌بست نداریم. رئیسی منطق دولت سیزدهم را نه در شعار بلکه در عمل «ما می‌توانیم» عنوان کرد و افزود: با قدرت موانع را برطرف خواهیم کرد و با لطف الهی و همراهی مردم گره‌ها باز خواهد شد.

اخبارسیاسی
پربازدید
 

1 دیدگاه.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی