علاقه این پرسپولیسی به سرمربی استقلالی / جنجال بالاگرفت!

به گزارش ساناپرس، علاقه این پرسپولیسی به سرمربی استقلالی / جنجال بالاگرفت!
مشاور فنی تیم ملی فوتبال گفت: با شرایطی که در جام ملت های آسیا وجود دارد به نظرم تیم ملی می تواند فینالیست شود. خداداد عزیزی پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار داشت: فکر نمی‌کنم این دیدار بازیکنان ما را به دردسر بیاندازد، هنگ کنگ جز تیم‌های درجه ۳ آسیا است و این بازی را به راحتی پیروز می‌شویم.

او ادامه داد: بازی هفته آینده مقابل ازبکستان یکی از دیدارهای دشوار ما در این مرحله خواهد بود که امیدوارم آن بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

عزیزی در خصوص اردو و بازی‌های تدارکاتی تیم ملی گفت: در دو تورنمنتی که شرکت کردیم بازی‌های خوبی را انجام دادیم مخصوصاً در تورنمنت اردن که هم با تیم ملی این کشور و هم قطر توانستیم بازی قابل قبولی داشته باشیم.

مشاور فنی تیم ملی در مورد اینکه آیا با فدراسیون فوتبال قرارداد داد یا خیر گفت: باید با قلعه نویی صحبت کنم خیلی به آن حساسیت ندارم و این چیزی است که آنها باید احترام بگذارند. این کار دلی است و من برای تیم ملی و قلعه نویی آمده ام بحث دو طرفه هم هست باید احترامی هم از آن سو باشد.

او در پایان خاطر نشان کرد: این دوره جام ملت‌ها بهترین دوره برای قهرمانی است. سمتی که ایران قرار دارد تیم‌های قطر، ازبکستان و کره جنوبی را در پیش داریم. حس خوبی دارم که می‌توانیم فینالیست شویم.

اخبارورزش
استقلالپربازدیدپرسپولیس

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی