پست احساسی نعیمه نظام‌دوست به مناسبت تولدش

به گزارش ساناپرس، پست احساسی نعیمه نظام‌دوست به مناسبت تولدش

برترین‌ها: پست جدید نعیمه نظام‌دوست به مناسبت تولد ۴۹ سالگی‌اش که به تازگی منتشر کرده است.

نعیمه نظام‌دوست (زاده ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. نظام‌دوست به‌طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد.

او نوشت:

« فردا ٤٩ساله میشوم ………..

فردا خواهم‌رفت و تمام شهر را قدم خواهم‌زد. اصلا برایم اهمیتی ندارد که کجای مسیرِ تشویش ایستاده‌ام و چند مسئله برای حل شدن باقی مانده! فردا بهترین لباسم را به تن خواهم کرد، با آرامشِ تمام، مقابل آینه خواهم‌ایستاد، بهترین عطرم را خواهم‌زد، گوشی و هندزفری‌ام را برخواهم‌داشت و از خانه بیرون خواهم‌رفت. امیدوارم باران ببارد و کوچه‌ها و خیابان‌ها، بوی خاک نم‌گرفته بگیرد و امیدوارم تمام آدم‌هایی که در مسیر می‌بینم آمادگی لبخند عمیق و بی‌هوای یک غریبه را داشته‌باشند…

فردا برای هیچ چیز عجول نخواهم‌بود و نگران هیچ دیر شدن و بازگشتنی نخواهم‌شد و با طمانینه از تماشای شهر و آدم‌ها و آسمان و خیابان، لذت خواهم‌برد. بس است هرچقدر دغدغه‌مند بودم و بس است هرچه دلخوشی‌هام را به تعویق انداختم. فردا تمام شهر را قدم خواهم‌زد و موزیک گوش خواهم‌داد و به آدم‌ها لبخند و حس خوب خواهم‌بخشید و نفس‌های عمیق خواهم‌کشید و تمام سلول‌های تنم را از حصار نبایدها رها خواهم‌کرد و خوشحال خواهم‌بود.

فردا وسط پائیزی‌ترین نقطه‌ی شهر، خودم را در آغوش خواهم‌کشید…»

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی