خط و نشان قاتل پرسپولیسی ها برای تیم یحیی / بلانکو قرمزها را گلباران می کند؟/باهویی چه کار می کند؟

به گزارش ساناپرس، خط و نشان قاتل پرسپولیسی ها برای تیم یحیی / بلانکو قرمزها را گلباران می کند؟/باهویی چه کار می کند؟
نکونام «بلانکو» را می‌خرد، یحیی هم می‌رود سراغ «باهویی»/ آقای گل‌محمدی! از فوتبال استقلال درس بگیر!/ در دربی تهران هم منتظر هنرنمایی این بازیکن باشید

بازیکن اسبق استقلال گفت: فوتبالی که استقلال مقابل تراکتور ارائه داد در مقایسه با فوتبالی که پرسپولیس در زمین به نمایش می‌گذارد تفاوت نکونام و گل محمدی را به همه اثبات کرد.

محمد نوری بازیکن سال‌های گذشته استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره پیروزی استقلال مقابل تراکتور اظهار داشت: از این بازی بهتر واقعاً چه فوتبالی را سراغ دارید؟ استقلال مقابل تراکتور طوری بازی کرد که بازیکنان تیم تبریزی خودشان مانده بودند این استقلال چرا اینقدر خوب بازی می‌کند. قبل از شروع بازی خیلی‌ها منتظر بودند تیم تراکتور با ستاره‌های سال‌های گذشته استقلال و پرسپولیس تیم نکونام را زمین گیر کند اما اینجاست که فرق دوغ و دوشاب مشخص می‌شود.

وی با اشاره به صحبت‌های اخیر یحیی گل محمدی درباره جواد نکونام تاکید کرد: آنهایی که در هفته‌های گذشته فوتبال پرسپولیس مقابل ملوان، صنعت نفت آبادان و استقلال تاجیکستان را دیده‌اند به خوبی می‌دانند اگر همین امروز دربی برگزار شود پرسپولیس لااقل با سه گل از استقلال می‌بازد. فرق مربی با مربی در چنین روزهایی مشخص می‌شود. استقلال مقابل تراکتور چنان فوتبالی بازی کرد که خمس اسپانیایی انگشت به دهان مانده بود که چرا استقلال اینقدر خوب است و تیم او اینقدر بد! در حالی که همین تراکتور به تازگی نساجی را با سه گل شکست داده بود. یک تیم پر از مهره، پر از امکانات و پول! اما دیدیم که استقلال با درایت سرمربی و شجاعت و رشادت بچه‌هایش چطور این تیم گردن کلفت را شکست داد.

نکونام «بلانکو» را می‌خرد، یحیی هم می رود سراغ «باهویی»/ آقای گل‌محمدی! از فوتبال استقلال درس بگیر!/ در دربی تهران هم منتظر هنرنمایی این بازیکن باشید

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: متاسفانه باز هم لیگ تعطیل شد. اگر لیگ تعطیل نمی‌شد استقلال با همین شرایط بازی بعد مقابل را هم برنده می‌شد و یکی بعد از دیگری حریفانش را از پیش رو برمی‌داشت. امیدوارم گل محمدی و آنهایی که درباره نکونام اظهار نظر می‌کنند دوباره فیلم بازی استقلال مقابل تراکتور را ببینند و فوتبال روز دنیا را یاد بگیرند. استقلال برای چندمین بار در این فصل بازی‌های درخشانی از خودش ارائه کرد. حالا وقت آن رسیده که همه به این تیم بزرگ احترام بگذارند. تیمی که فوتبال را بالاتر از سطح ایران بازی می‌کند.

نوری درباره درخشش گوستاو بلانکو در پیکان خط حمله این تیم گفت: باعث خوشحالی است که خرید نکونام هم نسبت به خرید آقا یحیی اینقدر تفاوت دارد. مهاجم سوئدی پرسپولیس در این چند بازی اخیر نشان داد خریدهای گل محمدی در چه سطحی است اما بازیکنی که جواد نکونام خریده فقط برای موفقیت بیشتر بوده استقلال است. بلانکو ثابت کرد یک فوتبالیست آرژانتینی گلزن است و قطعاً در دربی هم به پرسپولیس گل می‌زند.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیسیحیی گل محمدی