نکات لیست جدید تیم ملی؛ از حضور مهاجم 20 ساله تا دعوت از بازیکن فراموش شده!

به گزارش ساناپرس، نکات لیست جدید تیم ملی؛ از حضور مهاجم 20 ساله تا دعوت از بازیکن فراموش شده!
فهرست جدید تیم ملی فوتبال کشورمان نکات جالبی دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی فهرست 20 نفره تیم ملی کشورمان را برای 2 بازی مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل هنگ کنگ و ازبکستان اعلام کرد که البته بازیکنان سپاهان و پرسپولیس نیز پس از بازی امروز 2 تیم به اردو اضافه می شوند.

* فقط 3 تیم لیگ برتری یعنی تراکتور(شجاع خلیل زاده) استقلال(سید حسین حسینی، روزبه چشمی، مهرداد محمدی) و گل گهر(سعید سحرخیزان) در لیست جدید تیم ملی نماینده دارند که البته با اضافه شدن پرسپولیس و سپاهان این آمار به 5 تیم می رسد.

* 15 لژیونر در اردوی جدید تیم ملی شرکت می کنند.

* علی کریمی، هافبک تیم کایسری اسپور ترکیه و صادق محرمی پس از غیبت در تورنمنت اردن، بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شده اند و سید مجید حسینی، هم تیمی او هم که از تورنمنت کافا در اردوهای تیم ملی شرکت نکرده به این تیم بازگشته است.

* جالب ترین نام در فهرست جدید تیم ملی امید ابراهیمی، هافبک تیم الشمال قطر است. این بازیکن 36 ساله که به خاطر مصدومیت در بازی با نیکاراگوئه جام جهانی 2022 را از دست داد، از آن زمان تاکنون یک بار هم به این تیم دعوت نشده بود اما اکنون با نظر قلعه نویی به جمع ملی پوشان ملحق می شود تا پیرترین بازیکن اردوی جدید لقب بگیرد.

* سعید سحرخیزان، مهاجم 20 ساله تیم گل گهر که بهترین گلزن سیرجانی ها در این فصل لیگ برتر محسوب می شود برای اولین بار در اردو شرکت می کند و جوان ترین بازیکن حاضر در اردو است.

* ایران اولین بازی خود در مقدماتی جام جهانی 2026 را 25 آبان مقابل هنگ کنگ برگزار می کند و 30 آبان میهمان ازبکستان است.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی