ناله ی پرسپولیسی معروف پس از پیروی استقلال

به گزارش ساناپرس، مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره جو ورزشگاه آزادی علیه وی در دیدار برابر استقلال، گفت: هواداران استقلال قابل احترام هستند و دوست‌شان دارم؛ این حواشی در ورزشگاه طبیعی است.

به گزارش مشرق، شجاع خلیل‌زاده مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکن فعلی تراکتور پس از شکست این تیم برابر استقلال، گفت: از هواداران عزیزمان که به ورزشگاه آزادی آمدند و تشویق کردند، تشکر می‌کنم. متاسفانه نشد و حق‌مان باخت نبود و بازی بهتری انجام دادیم. فوتبال همین است و نمی‌توان نتیجه را پیش‌بینی کرد.

وی درباره گل‌های استقلال اضافه کرد: به نظرم اتفاقی و روی دو موقعیت ایستگاهی گل خوردیم در صورتی که بازی دست ما بود. متاسفانه نشد و امیدوارم بازی‌های بعدی جبران و دل تراکتوری‌های عزیز را شاد کنیم.

خلیل‌زاده درباره جو آزادی و توهین هواداران استقلال به وی نیز افزود: هواداران استقلال برای من قابل احترام هستند. این اتفاق‌ها پیش می‌آید که به من فحاشی کنند اما در هر صورت هواداران استقلال را دوست دارم. الان من هم باید به آنها فحاشی کنم؟! ما بازیکن هستیم و وظیفه ما بازی کردن است. در ورزشگاه فحاشی و از این‌دست اتفاقات وجود دارد. دوست‌های استقلالی زیاد دارم و برایم عزیز هستند.

وی همچنین درباره شرایط کلی تراکتور و فراز و نشیب‌های زیادی این تیم ادامه داد: تیم خوبی داریم اما در حال حاضر روی دور بدشانسی افتادیم. این بازی هم دست ما بود و روی ۲ اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم و امیدوارم بتوانم در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

وی درباره آغاز اردوی تیم ملی نیز افزود: امیدوارم که مردم تیم ملی را حمایت کنند. ۲ بازی داریم که یکی برابر ازبکستان و خیلی سخت است. به حمایت هواداران نیاز داریم تا تیم ملی و امیر قلعه‌نویی(سرمربی تیم) موفق باشد.

تراکتور عصر امروز در ورزشگاه آزادی با قبول شکست ۲ بر یک برابر استقلال، به روند ناکامی‌های اخیر خود ادامه داد.

منبع: ایرنا

اخبارورزش
استقلالپربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی