پرداخت وام ۳۵۰ میلیونی به این افراد / آخرین جزییات از پرداخت وام مسکن روستایی

2 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، پرداخت وام ۳۵۰ میلیونی به این افراد / آخرین جزییات از پرداخت وام مسکن روستایی
معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی هنوز به بانک ها ابلاغ نشده است.

برنامه‌های پرداخت وام روستایی می‌تواند بر نوسازی خانه‌های روستایی تاثیر بسزایی داشته باشد. این وام‌ها می‌توانند به روستاییان در بهبود شرایط زندگی و زیبایی‌بخشی به دور و بر کمک کنند. با دریافت وام روستایی، روستاییان می‌توانند مستقر شده و ساختمان‌های خود را بازسازی و تجدید نظر کنند. این عمل نه تنها منجر به بهبود ایمنی و بهداشت خانه‌ها می‌شود، بلکه امکان استفاده از تجهیزات تازه و به روزرسانی شده را نیز برای ساکنان فراهم می‌کند. در نتیجه، به طور کلی، برنامه‌های پرداخت وام روستایی می‌تواند به بهبود زیرساخت‌های روستایی و رشد اقتصادی آنها کمک کنند.

مجید جودی معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: در حال حاضر روند پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی به متقاضیان روستایی متوقف شده است و در حال پیگیری برای پرداخت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی به متقاضیان روستایی هستیم.به گفته معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هنوز تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی به بانک ها ابلاغ نشده و منتظر مصوبه و ابلاغ آن به بانک مرکزی هستیم.

او می‌گوید: با پرداخت این تسهیلات روند ساخت وساز در روستاها توسعه می یابد و از سوی دیگر شاهد افزایش نوسازی و بازسازی واحدهای مسکونی خواهیم بود.

وی اظهار کرد: در شرایط کنونی هدف گذاری ۲۰۰ هزار واحدی برای ساخت و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی به اتمام رسیده و بسیاری از متقاضیان جدید منتظر دریافت این تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی هستند.

اخباراقتصاد
پربازدیدوام
 

2 دیدگاه.

  • سلام.من وام دویست میلونی گرفتم و با مقدار پولی که داشتم کار ساخت روشروع کروم ولی همان موقع مسالح گرون شد و نتونستم با وام 200میلونی وپولی که داشتم خانهام را کامل کنم شما رو به خدا برا ماهم کاری کنید..اول خدا بعد شما …

  • سلام من وام ۲۰۰میلیونی رو گرفتم ولی کفاف هیچی نداد الان رفتیم وسط رودخانه نه راه پیش داریم نه پس تکلیف ما چی میشه نه بلا عوض دادن نه میتونیم تکمیل کنیم این افزایش ۱۵۰میلیونی به ما تعلق نمیگیره؟

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.