خشم مربی قهرمان آسیا از فغانی: باید پاسخ بدهی!

بدون دیدگاه

به گزارش ساناپرس، خشم مربی قهرمان آسیا از فغانی: باید پاسخ بدهی!
مربی اوراوا ردز که پیش از این قهرمان آسیا شده می گوید که هنوز منتظر است تا علیرضا فغانی علت اخراج سرمربی این تیم را اعلام کند.

روز گذشته و در دور چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق، اوراوا ردز، مدافع عنوان قهرمانی، در زمین پوهانگ استیلرز به میدان رفت و با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد.

قضاوت این مسابقه بر عهده علیرضا فغانی بود و او در دقیقه ۷۲ تاکهیرو آکیموتو از اوراوا ردز را با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد. فغانی ابتدا این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد اما پس از بازبینی صحنه توسط اتاق VAR رنگ این کارت تغییر کرد.

داور ایرانی این مسابقه همچنین در دقیقه ۷۶ یک کارت زرد به ماسیج اسکورزا سرمربی قهرمان آسیا داد اما در دقیقه ۹۰+۶ و پس از اعتراض های این مربی، این بار با کارت قرمز مستقیم، سرمربی اوراوا ردز را اخراج کرد.

افائل یانوس، دستیار اسکورزا در نشست خبری پس از بازی شرکت کرد و درباره اخراج سرمربی تیم به صحبت پرداخت. او گفت که نمی داند علت اخراج اسکوراز چیست چرا که او اعتراضی که مستحق قرمز مستقیم باشد را انجام نداده است.

یانوس درباره تصمیم فغانی گفت: ما از کارت قرمزی که داور به آقای اسکورزا داد شگفت زده شدیم و هنوز دلیل آن را نمی دانیم. علت کارت زرد اول این بود که داور صدا زدیم و اعتراض کردیم. فکر می کنم کارت زرد اول به این دلیل بود اما از کارت قرمزی که در دقایق پایانی داده شد، تعجب کردیم. ما همچنان منتظر توضیح در مورد کارت قرمز هستیم

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed