آماده باش گل‌محمدی به یک بازیکن خاص برای ال‌کلاسیکو/ ستاره قرمزها آماده نبرد با تیم سابق

8 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، آماده باش گل‌محمدی به یک بازیکن خاص برای ال‌کلاسیکو/ ستاره قرمزها آماده نبرد با تیم سابق
میلاد سرلک در دقایق پایانی بازی با استقلال تاجیکستان فرصت بازی پیدا کرد.میلاد سرلک فصل پرماجرایی را تا این‌جا سپری کرده‌است. او که این فصل ممکن بود سرباز شود، پس از تمدید قراردادش با پرسپولیس پس از یک دوره غیبت در لیست تیم ملی، دوباره توسط امیر قلعه‌نویی فراخوانده شد تا فعلا خطر کنار رفتن او از لیست پرسپولیس به دلیل سربازی او را تهدید نکند.

با این حال سرلک درست در شب اعلام لیست فیفادی اکتبر در بازی با گل‌گهر مصدوم شد و با آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ اردوی تیم ملی و چند بازی پرسپولیس را از دست داد.

او که در هفته گذشته به تازگی به لیست سرخ‌ها برگشته بود این بار با سرماخوردگی از ترکیب اصلی دور شد و تنها در دقایق پایانی بازی با استقلال تاجیکستان فرصت بازی پیدا کرد.

بدون شک رسیدن میلاد سرلک به مرز آمادگی در این روزها می‌تواند بزرگترین کمک را به یحیی گل‌محمدی بکند. باید دید شماره ۱۰ سرخ‌ها برای بازی با سپاهان چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیسیحیی گل محمدی
 

8 دیدگاه.

 • ناشناس
  2023-11-10 18:49

  به میلاد سرلک بگویید شوتهای ۱۰ متر بالای دروازه حریف نزن بازی پرسپولیس را خراب نکن اول شوت زدن یاد بگیر بعد بازی کن

 • امیرعلی
  2023-11-10 22:24

  برگرده قهرمان

 • امیرعلی
  2023-11-10 22:24

  برگرد قهرمان

 • ناشناس
  2023-11-11 10:40

  ان شاالله خدمت مقدس سربازی بره آماده تر میشه

 • علی 56
  2023-11-11 11:35

  یک ناشناس در مورد شوت زدن میلاد س لک . زر مفت زده . آقای ناشناس .مواظب باش پشت سرت کیه . یکوقت میبینی . که خیلی برات گران میشه این حرف مفت زدن

 • ارتش سرخ
  2023-11-13 08:51

  اگه این آقای سرلک یه مدتی رو نیمکت بشینه هم یاد میگیره اعصابش رو کنترول کنه هم برای تیمش مفید بازی کنه واین کار مربوط به مربی تیم هست که باید تصمیم بگیره وانجام بده تا بازیکن درست بشه.

 • باسلام آیامسئول و جوانمردی هست… هرگزگدانبوده ونیستم ولی برای اینکه مبلغ پول پیشم برای اجاره خانه کم است وبرای تهیه آن به هرارگان وبانکی برای وام رفتم ضامن میخاهندندارم و…قراردادم هم تمام شده اگرنتوانم تاآخربرج تهیه کنم بازن وبچه ام جائی رانداریم و…ترابخداوندبزرگ وپنج تن آل عبا*ع*درحدتوان کمکم کنید حق نگهدارتان باشد ۶۰۳۷۶۹۷۵۷۹۴۸۷۷۶۷ مهدی خ

 • قلمرو
  2023-11-14 00:00

  به نظرم من زاویه تورا خوب بلده که از کجا بزنه بره زر مفت نزن اقای ناشناس یادت باشه داری پشت سر یه لر بختیاری گوه میخوری

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.