این بازیکن پرسپولیس همان است که یحیی می‌گفت!

به گزارش ساناپرس، این بازیکن پرسپولیس همان است که یحیی می‌گفت!
یحیی گل‌محمدی بی‌جهت نبود که در ابتدای فصل نسبت به جذب نبیل باهویی مخافت می‌کرد و در نهایت با اصرار باشگاه مجبور شد این بازیکن را به ترکیب اضافه کند.مهاجم خارجی تیم پرسپولیس در بازی با استقلال تاجیکستان یکی از کم‌فروغ‌ترین بازی‌هایش را پشت سر گذاشت. او در حالی ۸۰ دقیقه در ترکیب تیم حضور داشت که در جریان بازی یک بار هم روی دروازه حریف خطر ایجاد نکرد.

اگر چه نقد منفی به همه اعضای تیم وارد است و یک امتیاز این بازی دستاورد همه اعضای تیم بوده نه فقط یک بازیکن، اما در برخی از بازی‌ها شاهد هستیم مهاجم به‌تنهایی جور تیم را می‌کشد و با گل یا گل‌هایی که می‌زند تیم را نجات می‌دهد اما مهاجم سوئدی نشان داد چنین زهری ندارد! و شاید دنبال لقمه حاضر و آماده است؛ این‌که موقعیت برای او ایجاد شود و بعد گل بزند.

نبیل باهویی نشان داد مثل مهاجم برزیلی فصل گذشته تیم پرسپولیس است و اگر همین روند بازی را در تیم پرسپولیس دنبال کند چه بسا در پنجره زمستانی مجبور به ترک اردوی تیم شود. به‌خصوص که یحیی گل‌محمدی در ابتدای فصل اصلا مایل به جذب او نبود و مهاجم بهتری را جست‌وجو می‌کرد. اما در نهایت باشگاه به بهانه دستمزد کم این بازیکن و گران بودن سایر بازیکنان از یحیی خواست با عقد قرارداد با این مهاجم موافقت کند و یحیی هم چاره‌ای جز پذیرش این درخواست نداشت.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی