خبر تلخ برای هواداران استقلال/فوق ستاره آبی ها مثل پرسپولیس بازی با تراکتو

9 دیدگاه

به گزارش ساناپرس،هافبک دفاعی استقلال به بازی با تراکتورسازی نمی‌رسد
زبیر نیک نفس بازیکن تیم فوتبال استقلال که قرار بود در بازی با تراکتور حضور داشته باشد با نظر کادر پزشکی در این دیدار هم غایب خواهد بود.

به گزارش مشرق،جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در چند دیدار اخیر، زبیر نیک نفس و پیمان بابایی را در اختیار نداشت و همین موضوع باعث شده بود تا دست او برای تغییر در ترکیب استقلال خالی باشد.

بابایی و نیک نفس از روز دوشنبه ۱۵ آبان در تمرین گروهی استقلال شرکت کردند تا در صورت صلاحدید نکونام، بتوانند در دیدار مقابل تراکتور در هفته دهم لیگ برتر به میدان بروند.

در این زمینه خبرنگار مهر کسب اطلاع کرده که زبیر نیک نفس با وجود حضور در تمرینات هنوز به بهبودی کامل نرسیده است و با نظر پزشک تیم فوتبال استقلال در بازی روز شنبه مقابل تراکتور غایب خواهد بود.

با این حساب نیک نفس با آرامش می‌تواند مداوای خود را دنبال کند و بعد از فیفادی به طور کامل به تیم می‌پیوندد و نکونام می‌تواند از هفته یازدهم از این بازیکن استفاده کند.

تیم فوتبال استقلال تهران روز شنبه ۲۰ آبان ماه از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال تراکتور تبریز خواهد بود.

منبع: مهر

اخبارورزش
پربازدید
 

9 دیدگاه.

 • ناشناس
  2023-11-10 00:07

  فوق ستاره؟

 • ناشناس
  2023-11-10 00:08

  فوق ستاره ؟

 • مجید انصاری
  2023-11-10 00:22

  واقعاً معنی فوق ستاره را هم فهمیدیم.تیم اول ایران سه نفر بازیکنان تیم های ملی بزرگ سال و امید را از دست داده اونم با اون مصدومیت‌های وحشتناک از این تیترها نزدید. واقعاً شرمسار نیستید.

 • ناشناس
  2023-11-10 08:50

  تاج کبیر آسیا عشق است افتخا ایران.

 • مرتضی
  2023-11-10 09:04

  سانا فازت چیه با این تیتر های مثلاً جنجالی میخوای مخاطب جمع کنی ..اگه اینهمه حمایت از لنگ می‌کنی اسم سایت رو لنگی پرس بزار راحتی😂

 • دوستان استقلالی ما الکی داریم تلاش می کنیم چون اخر فصل لنگ قهرمان می شه باکمک داوران وتاج بی وجدان هرسال نیم فصل دوم کمک های غیبی به کمک لنگ می اومد امسال از اول فصل اومده ما اگه نود امتیاز هم بگیریم باز هم لنگ هر جور شده جام اسنپی بهش می دن

 • واقعا که رسانه مبتدی به شما میگن

 • وای چه خبر بدی شنیدم.
  فوق ستاره به بازی باتراکتور نمیرسه. وای حیف شد.
  راستش هرچی فکر کردم متوجه نشدم. مگه کیسه ستاره داره جز دوتا چهارجانبه عهددقیانوس که کل افتخار یک قرن گذشته اشونه؟ فوق ستاره؟ لامپ صد هم به زور بین کیسه کشا پیدا میشه ستاره وفوق پیشکش.
  سانا خیلی بلایی بااین تیتر زدنت

 • سانا که ظاهرا طرفدار پروپاقرص کیسه هست.همین تیتر هم شاهد بارز :
  وقتی زبیر نیک نفس که خودتونم یادتون نیست کی بوده و کی بازی کرده وپست بازیش چی بوده واصلا بازی کردن بلده یا مثل بقیه بازیکناتونه رو میگه فوق ستاره ؛ معلومه طرف کیسه هست. وای یه سوال:
  واقعا وقتی زبیر فوق ستاره هست بیرانوند.ترابی.سروش.عمری.صادقی ووووو چه تیتری مناسبشونه؟
  امانیازی به ستاره نیست.ما بهشون میگیم
  فوق کیسه.فوق آبی.فوق لیگ.فوق آسیا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی