پاسخ وزیر ارتباطات به افشاگری یک نماینده مجلس

به گزارش ساناپرس، پاسخ وزیر ارتباطات به افشاگری یک نماینده مجلس

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایرانی و در واکنش به صحبت‌های یکی از نمایندگان مجلس پیرامون بحث فیلترشکن‌ها، افزود: ایشان و هرکسی که چنین ادعایی را مطرح می‌کند باید مستندات خود را در محکمه ارائه کند.

همشهری آنلاین: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایرانی و در واکنش به صحبت‌های یکی از نمایندگان مجلس پیرامون بحث فیلترشکن‌ها، افزود: ایشان و هرکسی که چنین ادعایی را مطرح می‌کند باید مستندات خود را در محکمه ارائه کند.

پاسخ وزیر ارتباطات به افشاگری یک نماینده مجلس

«عیسی زارع‌پور» گفت که از قوه قضائیه و «هیات نظارت بر رفتار نمایندگان» می‌خواهم ادعای نماینده مجلس در خصوص فیلترشکن‌ها را بررسی کنند تا معلوم شود چه کسانی پشت مافیای فیلترشکن فروشی پنهان می‌شوند.

زارع‌پور ادامه‌داد: البته که کلید حل مشکل قانونگذاری و دست خود مجلس است. همچنین «محمد احسان خرامید» رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات نیز در واکنش به همین ماجرا گفت: برخورد با مافیای فیلترشکن فروش، نیازمند قانون است و محل آن مجلس محترم.

دو فیلترشکن فروش قمی ۴۶ میلیارد درآمد داشتند!

وی تاکید کرد: اگر دغدغه مردم دارید راهش این نیست! بهتر است در فرصت باقی مانده از این دوره، برای حل این مشکل، یک طرح دو فوریتی به صحن مجلس بیاورید تا مردم شما را باور کنند. البته که باید برای ادعای خود هم پاسخگو باشید.

به‌تازگی یکی از نماینده مجلس درباره فیلترشکن‌ها گفت: گردش مالی فیلترشکن‌ها دست کسانی است که فیلتر می‌کنند. نویسنده برنامه فیلترینگ همان‌هایی هستند که نویسندگان برنامه VPN هستند. کسی که نقشه فیلترینگ را می‌نویسد یا خودش به طور مستقیم فیلترشکن می‌فروشد یا با دو سه واسطه VPN می‌فروشد.

اخبارجامعه
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی