مراحل دریافت خودروهای وارداتی اعلام شد / فقط 3 روز مهلت دارد!

به گزارش ساناپرس، مراحل دریافت خودروهای وارداتی اعلام شد / فقط 3 روز مهلت دارد!

سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی از امروز به مدت 3 روز بازگشایی شد. در این مرحله شش مدل خودرو عرضه شده است.سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی از امروز به مدت 3 روز بازگشایی شد تا ثبت نام‌ شده‌هایی که اسفند سال گذشته نوبت دریافت کرده‌اند، خودروهای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در این مرحله شش مدل خودرو عرضه شده که فیات به عنوان اولین خودرو اروپایی دور جدید واردات، یکی از آنهاست.سامانه فروش خودروهای وارداتی برای اولین بار ۱۸ مهرماه با عرضه شش مدل خودرو خارجی بازگشایی شد تا ثبت نام شده‌های اولین مرحله طرح فروش یکپارچه خودروهای خارجی شش ماه بعد از ثبت نام، بتوانند اولین انتخابات خود را انجام دهند.

در دومین دور عرضه که در تاریخ ۲ آبان صورت گرفت نیز بخش دیگری از ۳۰ هزار ثبت نام شده‌ اسفند پارسال انتخاب‌های خود را از میان ۹ مدل خودرو عرضه شده انجام دادند و حال در سومین دور عرضه، بر اساس اعلام سامانه یکپارچه، شش مدل خودرو وارداتی معرفی شده تا بخش دیگری از متقاضیان برای انتخاب خودرو مورد نظر خود اقدام کنند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی سامانه یکپارچه، متقاضیان از آغاز امروز تا ساعت ۲۳:۵۹ روز پنجشنبه هفته جاری (۱۸ آبان) فرصت دارند با مراجعه به سایت برای انتخاب خودرو دلخواه اقدام کنند. تخصیص خودروها بر اساس رتبه ثبت‌نامی قبل متقاضی و اولویت انتخابی خودروها انجام می‌گیرد.

بازگشایی سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی به مدت 3 روز + مراحل دریافت خودرو

بازگشایی سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی به مدت 3 روز + مراحل دریافت خودرو

منبع:شهربورس

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو