این بازیگر ۵۷ ساله جذاب‌ترین مرد سال شد!

به گزارش ساناپرس، این بازیگر ۵۷ ساله جذاب‌ترین مرد سال شد!

پاتریک دمپسی به عنوان جذاب ترین مرد در سال ۲۰۲۳ مجله People انتخاب شده است.

روزیاتو: در بخشی از برنامه تلویزیونی جیمی کیمل از فناوری پیشرفته هولوگرام استفاده شد و هویت شخصی را که به عنوان جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۲۳ مجله People انتخاب شده بود را مخفی کردند. در قالب یک بازی ۲۰ سؤالی، تماشاچیان برنامه سعی کردند با پرسیدن سؤال از مرد ناشناس، گزینه‌های احتمالی را محدود کنند. سؤالات نشان داد که این شخص یک بازیگر بالای ۵۰ سال و متأهل با سه فرزند است. پاسخ‌های دیگر نشان داد که این مرد مرموز، هری استایلز یا تراویس کلسی نیست و خالکوبی ندارد. کلیدی‌ترین سؤالی که یکی از حاضران پرسید این بود: «آیا شما دکتر مک‌دریمی هستید؟» که به دکتر درک شپرد که پاتریک دمپسی در سریال موفق آناتومی گری نقش او را بازی می کرد، اشاره داشت. این سوال پایان این بازی ۲۰ سوالی بود و در نهایت کیمل، اعلام کرد که پاتریک دمپسی به عنوان جذاب ترین مرد در سال ۲۰۲۳ مجله People انتخاب شده است.

در گفتگو با کیمل، دمپسی گفت: «خیلی خوشحالم که امسال من انتخاب شدم.»

کیمل به شوخی اظهار داشت چرا بیش از ۳۵ سال که از فعالیت پاتریک دمپسی در حوزه سرگرمی می گذرد طول کشیده است تا او را برای این عنوان انتخاب کنند؟ جیمی کیمل گفت: «تنها سؤال من این است که چرا این‌قدر طول کشید؟… تو هر سال جذاب‌تر می‌شوی… منتظر چه بودند؟»

این بازیگر 57 ساله جذاب‌ترین مرد سال شد!

کیمل اشاره کرد که چگونه این بازیگر در سال‌های اخیر بارها به کسب این عنوان نزدیک شده است، اما در نهایت تصویر مردی دیگری بر روی مجله چاپ شد.

دمپسی به شوخی کفت: «هرگز از رویای خود دست برندارید.»

این بازیگر 57 ساله جذاب‌ترین مرد سال شد!

دمپسی گفت خانواده‌اش وقتی مطلع شدند، خندیدند: «آنها می‌گفتند: “نه، جدی کیه؟” و من گفتم “نه، خود من هستم.” »

دمپسی گفت که مجله هویت برنده را کاملاً محرمانه نگه می‌دارد. او گفت: «شما اجازه صحبت درباره‌اش را ندارید. همه قراردادهای عدم افشا امضا می‌کنند که نمی‌توانید درباره‌ی آنچه انجام می‌دهند، صحبت کنید.»

 

دمپسی به شوخی گفت که برای عکاسی این مجله، یک ماه روزه گرفته است و ورزش کرده و کربوهیدرات را از رژیم غذایی‌اش حذف کرده است.

 

کیمل اشاره کرد که دمپسی ناراحت شده بود وقتی رایان رینولدز در سال ۲۰۱۰ برنده این عنوان شده بود.

دمپسی با خنده گفت: «روان‌شناسم بسیار مهربان بود… حدود پنج سال طول کشید تا از آن غم رها شوم. »

این بازیگر 57 ساله جذاب‌ترین مرد سال شد!

کیمل پرسید آیا جذاب‌ترین مرد سال گذشته یعنی کریس ایوانز با او تماس گرفته تا تسلیم شدن خود را اعلام کند یا نه؟ که دمپسی گفت: «هنوز با من تماس نگرفته است؛ امیدوارم وقتی بیرون رفتم، تماس بگیرد.»

دمپسی در مورد کسب این افتخار گفت: «باید از لحظه‌ای که اتفاق می‌افتد، لذت ببرید، یک سال خیلی سریع می گذرد.»

 

این بازیگر 57 ساله جذاب‌ترین مرد سال شد!

کیمل سه سال گذشته هم در برنامه خود، جذاب ترین مرد سال انتخاب شده توسط این مجله را معرفی کرده بود، او در سال ۲۰۲۰ این کار را با مایکل بی. جردن انجام داد. در سال‌ ۲۰۲۱، او پل راد را معرفی کرد و در سال ۲۰۲۲، عنوان جذاب ترین مرد سال کریس ایوانز را فاش کرد.

 

دیگر برندگان گذشته شامل جان لجند (۲۰۱۹)، ادریس البا (۲۰۱۸)، بلیک شلتون (۲۰۱۷)، دواین جانسون (۲۰۱۶)، دیوید بکام (۲۰۱۵)، کریس همسورث (۲۰۱۴)، آدام لوین (۲۰۱۳)، چنینگ تاتوم (۲۰۱۲)، بردلی کوپر (۲۰۱۱) و رایان رینولدز (۲۰۱۰) بودند.

دهه قبل از آن این عنوان به جانی دپ (۲۰۰۹)، هیو جکمن (۲۰۰۸)، مت دیمون (۲۰۰۷)، جرج کلونی (۲۰۰۶)، متیو مک‌کانهی (۲۰۰۵)، جود لا (۲۰۰۴)، جانی دپ (۲۰۰۳)، بن افلک (۲۰۰۲)، پیرس برازنان (۲۰۰۱) و برد پیت (۲۰۰۰) تعلق گرفته بود.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید