یحیی در یک قدمی اخراج / آمار نگران‌کننده پرسپولیس در سه دیدار اخیر/ برانکو شال و کلاه کرد!

2 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، یحیی در یک قدمی اخراج / آمار نگران‌کننده پرسپولیس در سه دیدار اخیر/ برانکو شال و کلاه کرد!
تیم فوتبال پرسپولیس در سه دیدار اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، آمار ضعیفی را از خود به ثبت رسانده است.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته و در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در شهر دوشنبه به مصاف استقلال تاجیکستان رفت و با نتیجه یک بر یک متوقف شد. با احتساب این بازی، پرسپولیس در سه دیدار اخیر خود در رقابت‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آمار ضعیفی در زمینه امید به گلزنی در جریان بازی از خود به ثبت رسانده است.

امید گل، پارامتری است که ارزش واقعی موقعیت‌های گل یک تیم را در یک مسابقه مشخص کند. اینکه یک تیم تا چه اندازه موقعیت‌های گلزنی با کیفیتی ایجاد کرده و تا چه اندازه نیز موقعیت‌های گل با کیفیت روی دروازه‌اش ایجاد شده است را با این پارامتر می‌توانیم، بسنجیم.

تیم یحیی گل محمدی در هفته هشتم لیگ برتر و در ورزشگاه سیروس قایقران به مصاف ملوان رفت و این دیدار با نتیجه بدون گل خاتمه یافت. طبق اعلام سایت‌های آماری، امید به گل پرسپولیس در جریان بازی‌، ‬ ۶۶/‌۰ بوده است. در دیدار هفته نهم و در مصاف با صنعت نفت آبادان با اینکه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و مقابل هواداران خود بازی می‌کرد انتظار می‌رفت تا این تیم آمار بهتری داشته باشد اما امید به گل سرخ‌ها در جریان بازی تنها ۸۷/‌۰‬ بود.

در دیدار مقابل استقلال تاجیکستان هم عملکرد ضعیف پرسپولیس برای رسیدن به گل در جریان بازی ادامه داشت و آنها آمار ضعیف ۶۷/‌۰‬ را از خود ثبت کردند.

پرسپولیس گل محمدی در سه دیدار اخیر خود نتوانسته انتظارات هواداران را برآورده سازد و سرمربی پرسپولیس برای مشکل گلزنی تیم خود باید چاره‌ای بیاندیشد.

منبع: مهر

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیسیحیی گل محمدی
 

2 دیدگاه.

  • ناشناس
    2023-11-10 00:01

    …شیوه قهرمانی این سبک بازی نیست….یاتغیر تاکتیکی…یاتحول تیمی

  • چرت نگید یحیی بهترین مربی هست و بهیچ عنوان تیم بزرگ پرسپولیسو ترک نخواهد کرد و انقدر با این تیترهای در پیتتون تیمو به حاشیه نبرید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.