اولین تصویر همسران داریوش خواننده خارج از کشور در یک قاب!

1 دیدگاه

 

به گزارش ساناپرس، اولین تصویر همسران داریوش خواننده خارج از کشور در یک قاب!

تصاویری از همسران داریوش اقبالی در فضای مجازی منتشر شده است.داریوش اقبالی یکی از خوانندگان معروف لس آنجلسی است که سال هاست به خارج از کشور مهاجرت کرده و فعالیت می کند. تصاویری از همسران داریوش اقبالی در فضای مجازی منتشر شده است.

او بعد از طلاق گوگوش با بهروز وثوقی در سال های ۵۵ تا ۵۶ روابط عاشقانه ای با گوگوش خواننده و بازیگر قدیمی و معروف داشت . در نهایت داریوش و گوگوش با یکدیگر به صورت پنهانی ازدواج کردند و این زندگی مشترک حدود یک سال و نیم بطول انجامید.

در این مدت بهروز وثوقی بارها خواسته بود که با داریوش کتک کاری کند و برای مدت ها او را تهدید می کرد. پس از مدتی داریوش توسط یک زن مورد اسید پاشی قرار گرفت و از ایران رفت.

نام همسر دوم داریوش اقبالی فیروزه است . داریوش و همسر دومش مدت ها در ایالت کالیفرنیا آمریکا زندگی می کردند . حاصل ازدواج دوم داریوش اقبالی یک دختر است . اسم دختر داریوش اقبالی بیتا است .

داریوش اقبالی و همسر دومش بعد از سال ها زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند . نام همسر سوم داریوش اقبالی ونوس است . داریوش اقبالی و همسر سومش در سال ۲۰۰۳ با یکدیگر ازدواج کردند و در حال حاضر نیز با یکدیگر زندگی می کنند ./رکنا

 

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

1 دیدگاه. Leave new

  • ناشناس
    2023-11-08 22:06

    در وغ محض است گوگوش وازدواج گوگوش لجن ترين زن بود وهست هنر اين زن شوهر قاپ زنی بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed