گروگانگیری پدر ستاره لیورپول حاصل یک اشتباه بود!

بدون دیدگاه
به گزارش ساناپرس، گروگانگیری پدر ستاره لیورپول حاصل یک اشتباه بود!
 ارتش آزادی‌بخش ملی اعتراف کرده که ربودن پدر لوئیس دیاس ستاره لیورپول یک اشتباه بوده است. این اعتراف را آنتونیو گارسیا، فرمانده گروه چریکی در گروه تلگرامی ارتش آزادی‌بخش به اشتراک گذاشته است.

گارسیا و دیگر فرماندهان ارتش آزادی‌بخش ملی نوشتند: «ربودن پدر لوئیس دیاس در جبهه جنگ شمال یک اشتباه بود. لوئیس نماد کلمبیا است.» رئیس اضافه کرد که این گروه در حال مدیریت آزادی لوئیس مانوئل دیاس است اما هنوز تاریخ و زمان مشخصی برای آن اعلام نشد.

گروگانگیری پدر ستاره لیورپول حاصل یک اشتباه بود!

ارتش آزادی‌بخش ملی که در سال ۱۹۶۴ به عنوان یک گروه چپگرای ضد دولتی تأسیس شد، حدود ۲۰۰۰ جنگجو دارد و توسط ایالات متحده و اتحادیه اروپا به عنوان یک سازمان تروریستی به حساب می‌آید.

پدر ۵۸ ساله لوئیس دیاس به همراه همسرش در ۲۸ اکتبر ربوده شدند و البته چند ساعت بعد پلیس کلمبیا موفق شد مادر این بازیکن را نجات دهد. دیاس ۲۶ ساله به دلیل ربوده شدن پدر و مادرش در دو بازی اخیر لیورپول حضور نداشت، اما امروز تولد دخترش را جشن گرفت. گرا پونس همسر ۲۵ ساله دیاس در کنار عکس‌هایی از خانواده در اینستاگرام نوشت: «امروز عشق بزرگ ما ۲ ساله می‌شود، شاهزاده خانمی که قلب ما را پر از امید می‌کند. بی شک بهترین هدیه برای او این است که دوباره پدربزرگ مانه را در کنار خود داشته باشیم و به لطف خدا همینطور خواهد شد. تولدت مبارک پرنسس من، دوستت داریم.»

اعتقاد بر این است که آدم‌ربایی توسط یک مبارز زن ۴۰ ساله به نام پاتریشیا طراحی شده است.

گروگانگیری پدر ستاره لیورپول حاصل یک اشتباه بود!

اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بلیط هواپیما

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی