دستور تلخ یحیی به بمب پرسپولیس / ستاره قرمزها به دستور سرمربی کنار گذاشته شد!؟

17 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، دستور تلخ یحیی به بمب پرسپولیس / ستاره قرمزها به دستور سرمربی کنار گذاشته شد!؟

شهاب زاهدی که بعد از یک شروع ناامیدکننده با چهار گل زده در دو بازی هواداران پرسپولیس را امیدوار کرده بود در چند بازی اخیر از ترکیب اصلی دور شده است.
بعد از هت تریک فوق العاده شهاب زاهدی در قزوین و مقابل پیکان به نظر می‌‌رسید موتور گلزنی این مهاجم روشن شده و او از این به بعد گل‌های بسیاری برای پرسپولیس خواهد زد اما دنیای بعد از هت تریک برای او اصلا اصلا جذاب نبود و شرایط برای خوب پیش نرفت.

شهاب زاهدی در بازی با استقلال تاجیکستان در ترکیب اصلی قرار گرفت و یک پاس گل هم داد اما از گلزنی دور ماند.در انزلی او باز هم فیکس بود اما با تغییرات بین دو نیمه یحیی گل محمدی فقط یک نیمه بازی کرد.در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان هم زاهدی بازی را از روی نیمکت شروع کرد و دقیقه 55 به میدان رفت اما مثل بازی با ملوان هیچ ضربه ای به طرف دروازه حریف نداشت و دو بازی کیک نیمه ای و ناموفق را پشت سرگذاشت.

شاید بتوان تعویض او در بازی با ملوان را به تغییرات تاکتیکی یحیی گل محمدی ارتباط داد اما بیرون گذاشتن این مهاجم از ترکیب اصلی آن هم وقتی خود گل محمدی تاکید کرده بود باهویی آماده نیست کاملا عجیب به نظر می‌رسید.

با این شرایط شاید شاب زاهدی در دوشنبه هم نیمکت نشین باشد اما با نمایشی که تنها رقیب او در خط حمله ارائه داد شاید خوش شانس باشد که حداقل روی کاغذ شانس بیشتری نسبت به نبیل باهویی خواهد داشت مگر اینکه اتفاقی در اردوی سرخ‌ها رخ داده باشد که نیمکت نشینی اخیر شهاب زاهدی به آن مرتبط باشد.

اخبارورزش
پربازدید
 

17 دیدگاه.

 • ناشناس
  2023-11-06 14:14

  یحیی متخصص نابودکردن بازیکنان

 • عبدی بایک پابهترازباهویی وزاهدی هست خاک توسریحیی

 • ناشناس
  2023-11-06 15:26

  یحیا کاری به فنی بودن بازیکن نداره فقط سلیقه ای تصمیم میگره هر بازیکنی بیشتر به یحیا برسه باهاش رفیق باشه بازی میده

 • فقط برانکو ازهالو چی میساخت مقصریحیی نیست بهش دستور میدن

 • فقط برانکو به یحیی دستورمیدن چرا تو پدیده اینطور نبود

 • سبحان
  2023-11-06 19:45

  ما اعتماد کامل داریم سرمربی آشنایی کامل داره

 • کوروش بزرگ
  2023-11-06 20:20

  یایا اصلا بار فنی نداره و به مسئله فنی بودن بازیکن کاری نداره بلکه دلالی براش مهمه

 • مجتبی باغدار
  2023-11-06 23:31

  من موندم،این بی عرضه ها چه غلطی میکنند!چراباید عیسی و عبدی رو بدن بره!؟مگ میشه پرافتخارترین تیم،ی مهاجم نداشته باشه؟!تودفاعم ک فصل قبل بهترین بود و با دستکاری خراب کرد!!

 • سبحان
  2023-11-06 23:37

  من از همون اول گفتم یحیی ازهمه لحاظ خوبه ولی اخلاق بدی که داره لجبازهست وتعویض کردن هم خوب بلد نیست الان هم که مرتضی پورعلی ویاسین سلمانی هم رباط پاره کردن خدا خودش این فصل به دادمون برسه چون یکی مثله کنعانی که ازرو شکم سیری بازی میکنه دانیال هم درحده پرسپلیس نیست

 • با یحیی در بعضی جاها موافق هستم در بازی جاها متاسفانه نه زاهدی هوله دوندگی داره ضربات سر داره اما مکان گیری درستی نداره اطراف نگری نداره اون شوت های آقای زاهدی میزنه با پای چپ باید گل بشه ولی دقت نداره اینه فرق یه بازیکن حرفه ای لوگادیا با این آقای زاهدی لوگادایا تو محوطه حرف امان به توپ نمی‌داد سریع یا چرخش میگرد گل میزد یا تگ ضرب همه توپ ها رو گل میگرد انشالا برگرده چون من تا اونجایی خبر دارم بیشتر پول هاشون بخشیده دوم خودش دوست داره برگرده پس مطمعن باشید سقف قرارداد براشون توضیح خواهند داد

 • سلام ،هواداران عزیز لطفا کمی منطقی با موضوع سیستم بازی‌های پرسپولیس که یک سر مربی ترسو بر روی نیمکت آن نشسته است نگاه کنید ، شما نگاه کنید چقدر پرسپولیس در بازی‌های اخیر و حتی سال‌های گذشته بسته و متمرکز در زمین خود بازی را به گردش در میاره !!!!! چند توپ سالم به فورواردها میرسه!!! اینقدر که بیرانوند با بخ توپ میرسه بنده خدا زاهدی و حتی همین فوروارد جدید توپ بهشان نمیرسه !!!پرسپولیس از قدیم یک تیم تهاجمی است اما در زمان گل‌محمدی متاسفانه میدان داری کاذب در زمین خودی و حرکات ایستگاهی و یا ضد حمله خلاصه میشه !!!! پس به جای تمرکز بر تقویت مهاجم فکر تقویت کادر فنی و تغیر شیوه بازی پرسپولیس توسط سرمربی ترسو باشید، مطمئنا تیم پرسپولیس نتیجه میگیره نمونه اش مربی بزرگی مثل مورالس در سپاهان ، اشتها و میل گلزنی بیشتر دیشدر بازی با نماینده ازبکستان مشخص شد ۹ گل در یک بازی ……

 • ناشناس
  2023-11-07 12:05

  پرسپولیسهای عزیز و محترم
  لطفا”زودقضاوت نکنید همونطوریکه تیم باید گروهی نتیجه بگیره، باشگاه هم بابد گروهی تصمیم بگیره مربی هم تابع باشگاه هست، الان چند فصله که پرسپولیس قهرمان بوده؟ آیا مراتب بالاتر از مربی در باشگاه همین افراد فعلی بودن ؟ مربی هم همون مربی بوده

 • ناشناس
  2023-11-07 15:11

  عبدی رو یحیی خراب کرد

 • همیشه قرمز
  2023-11-07 15:17

  پرسپولیس مشکله چپ و راست داره دانیال و نعمتی یه سانتر خوب تو کل بازی ندارن ببینید ما امسال چند تا توپ با سر زدیم

 • همینی ک دارین نقضش میکنین فصل پیش سه گانه گرفت😎
  خجالتم خوب چیزیه
  کسایی میان نظر میدن اینجا ک رو تختشون خوابیدن یک بار هم توپ به پاشون نخوره و هنوز نمیدونن زمین فوتبال مستطیله یا مربع😂

 • ناشناس
  2023-11-07 19:20

  پرسپولیس کبیر صبر کنید ببینید آخر فصل چی میشه

 • حاجرضا
  2023-11-12 08:59

  لونگ بدون داوروعوامل به بن بست میرسد

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.