فوری / اولتیماتوم سخت یحیی برای فوق ستاره / لیگ وارد فاز جدید شد

9 دیدگاه

به گزارش ساناپرس؛ فوری / اولتیماتوم سخت یحیی برای فوق ستاره / لیگ وارد فاز جدید شد

عملکرد ضعیف هر دو مدافع کناری پرسپولیس ابهاماتی را در مورد ترکیب اصلی این تیم ایجاد کرده است.

مرور بازی پرسپولیس و صنعت نفت نشان می دهد علی نعمتی و دانیال اسماعیلی‌ فر روی هر دو گل حریف تاثیرگذار بودند. در صحنه گل اول، حرکت آبادانی‌ها با پاس اشتباه علی نعمتی آغاز شد. بیرانوند با یک پاس، نعمتی را صاحب توپ کرد و او هم در حالی که می‌خواست هم‌تیمی‌اش را صاحب توپ کند با یک پاس اشتباه، توپ را به یوسف وکیا رساند. بازیکنان صنعت نفت آبادان قدر این اشتباه را به خوبی دانستند و توانستند گل اول بازی را به ثمر برسانند.

دانیال اسماعیلی‌‎فر هم که توانسته بود در به دست آمدن یک پنالتی برای تیمش موثر باشد کار علی نعمتی را در آخرین دقیقه بازی تکمیل کرد. توپی که گذشتن یا نگذشتن آن به یکی از بزرگترین جنجال‌های هفته نهم تبدیل شده است را ضعف دانیال اسماعیلی‌فر وارد دروازه بیرانوند کرد.

همین موضوع باعث شده ابهاماتی در مورد ترکیب پرسپولیس و دو مدافع راست و چپ پرسپولیس ایجاد شود. این که ممکن است باز هم هنانوف در دفاع راست جانشین دانیال شده و دانیال یک خط جلوتر بازی کند. اما در سمت چپ وضعیت کاملا متفاوت است.

وحید امیری هنوز شرایط بازی ندارد و یحیی گل محمدی به محمدمهدی احمدی مدافع ملی پوش تیم امید اعتماد ندارد از این رو تنها گزینه او علی نعمتی است. بنابراین با وجود اینکه احتمال تغییر و جابجایی اسماعیلی فر وجود دارد اما علی نعمتی تنها گزینه یحیی برای منطقه چپ خط دفاعی تیمش است.

اخبارورزش
پربازدیدیحیی گل محمدی
 

9 دیدگاه.

 • آقا من با همه قهرم

 • فرهاد
  2023-11-05 18:07

  قهل نباش دیگه

 • علی نعمتی درحدپرسپولیس نیست متأسفم برای گل محمدی تمام موقعیت‌های صنعت نفت‌ آبادان ازسمت چپ پرسپولیس صورت میگرفت

 • ضرغام
  2023-11-05 22:31

  جواد 🔨 هنوز با فولاد قهرِ

 • این دقیقا چیزی بود که من بعد از بازی پست گذاشتم و گفتم عامل دو گل پرسپولیس اشتباه این دو نفر بود.ولی واقعا یحیی هم دستش خالیه و حق داره.نداشتن بازیکن دست اونو بسته.تیم رغیب تو هر پست ۶ تا بازیکن دارن بازم تو هر برنامه شروع میکنن به هوچیگری و دست پیش گرفتن.یه تیمم مث پرسپولیس با ۱۵ تا بازیکن داره مث مرد بازی می‌کنه و بازم جام میگیره.البته که ما هوادارها واقعا دیگه جام داخلی نمیخایم و دیگه جامواسمون ارزشی نداره یه جورایی اشباع شدیم و دوست داریم بعنوان نماینده آسیا تو باشگاههای جهان بازی کنیم برعکس رغیب که هنوز اندر خم یه کوچه ست و دنبال اینه که شده با هر دوز و کلک و دور زدن قانون و بی اخلاقی یه جام بگیره و باهاش ده سال حال کنن.

 • مشکل بزرگ یحیی اینه که به سختی به جوان ها اعتماد می کنه. نعمتی یا هر بازیکنی که بدونه تحت هر شرایطی فیکس هس معلومه که انگیزه ای برای بهتر شدن نداره

 • نعمتی به گفته مجری عزادار بود، و اسماعیلی فر هم بد بازی نکرد ،دو هافبک دفاعی چرا تو زمین بودن؟ راست نفت روز خوبی داشت،پرسپولیس به زمین اختصاصی برای بازی به غیر از آزادی نیاز دارد، تیم در شرایط خوبیست و قهرمانی آسیا را تمرین میکند

 • ناشناس
  2023-11-06 10:31

  رامین به اون خوبی راازدست دادیم الان بایدافسوسشو بخوریم

 • عشقپولیس
  2023-11-07 00:25

  درود و صد درود

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی