بمب نقل و انتقالات پرسپولیس یحیی را ناامید کرد / درویش از خارج بازیکن جدید وارد می کند؟

به گزارش ساناپرس؛ بمب نقل و انتقالات پرسپولیس یحیی را ناامید کرد / درویش از خارج بازیکن جدید وارد می کند؟

پرسپولیس بهترین بازی فصل خود را مقابل الدحیل در قطر به نمایش گذاشت. ترکیب هجومی پرسپولیس یحیی گل‌محمدی جواب داد و پرسپولیس با یک هافبک دفاعی، سه هافبک خلاق و یک مهاجم سایه سرعتی و یک فوروارد نوک نمایشی دلچسب از خود نشان دادند.در این بازی پرسپولیس به قدری خوب بود که می‌توانست گل‌های بیشتری در خانه حریف به تیم قدرتمند قطری بزند اما بعد از آن بازی پرسپولیس به جز بازی با استقلال تاجیکستان بازی های خوبی نداشت.

پرسپولیس در حالی مقابل صنعت نفت متوقف شد که یحیی گل محمدی ترکیب عجیبی برای این بازی انتخاب کرد. یکی از تغییرات ترکیب پرسپولیس فیکس شدن نبیل باهویی و نیمکت‌نشین شدن شهاب زاهدی بود.

شهاب که بهترین گلزن پرسپولیس در این فصل بود،نیمکت نشین شد تا مهاجم خارجی پرسپولیس برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار بگیرد. این بازیکن که دیر به پرسپولیس اضافه شد و خیلی آماده نبود،در بازی مقابل استقلال تاجیکستان، پیکان و ملوان برای دقایقی به زمین رفت و هیچ گلی هم به ثمر نرساند. یحیی در بازی با صنعت نفت به این بازیکن فرصت داد تا در ترکیب اصلی به میدان برود ولی او نتوانست قدر این موقعیت را بداند.

نبیل چندبار در این بازی صاحب فرصت گلزنی شد ولی بی‌دقتی او مانع از ثبت اولین گلش برای پرسپولیس شد. نبیل که همواره با لوکادیا به عنوان یک بازیکن خارجی باکیفیت و گلزن مقایسه می‌شود، نتوانست مثل مهاجم هلندی در اولین بازی که فیکس در ورزشگاه آزادی در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت گلزنی کند. حال باید دید در بازی سخت و حساس پیش روی پرسپولیس، گل‌محمدی دوباره به این بازیکن اعتماد خواهد کرد یا اینکه نبیل دوباره برای بازی‌های آینده نیمکت‌نشین خواهد شد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس