خبر تازه و جدید درباره بازنشستگان رسید / این گروه بخوانند

1 دیدگاه

به گزارش ساناپرس؛ خبر تازه و جدید درباره بازنشستگان رسید / این گروه بخوانند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نسبت به تبعیض‌های حقوقی بازنشستگان معترضیم، گفت: این مساله در اصلاحیه قانون مدیریت خدمات کشوری که در کمیسیون اجتماعی مجلس در حال بررسی است، پیگیری می‌شود.

عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در نشست مشترک مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه و روسای کانون‌های بازنشستگان، گفت: وضعیت مالی و اقتصادی بازنشستگان مطلوب نبوده و دولت باید علاوه بر رسیدگی به اوضاع مالی و اقتصادی، از تجربه و دانش آنان در سایر بخش‌ها استفاده کند.

وی با تاکید بر اینکه منابع موجود برای همسان سازی و رسیدگی به امور بازنشستگان کافی نیست، ادامه داد: وضعیت بازنشستگان مطلوب نیست و باید بحث‌های کلان و کارهای اساسی برای این افراد صورت بگیرد.

مصری در پایان با اشاره به کاهش درآمد افراد در دوران بازنشستگی با وجود افزایش هزینه‌ها، تصریح کرد: زمانی که افراد به سن بازنشستگی می رسند، از یک سو اضافه کار و موارد اضافی حقوق آنها حذف شده و عملا حقوق آنها کم می‌شود و از سوی دیگر با تعداد خانوار بالاتر نسبت به شاغلین، هزینه‌های آنان چند برابر است، بنابراین هزینه‌ها و درآمدهای بازنشستگان با هم همخوان نیست.

اخباراقتصاد
بازنشستگانپربازدید
 

1 دیدگاه.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی