عدم واریز به موقع معوقات مدد جویان

202 دیدگاه

به گزارش ساناپرس؛ واریز 1 میلیون تومان تا ساعاتی دیگر برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد

طبق مطالعات اظهار شده دو نهاد حمایتی، در سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۴۰۰ مجموعا بیش از ۱.۳۶ میلیون شغل برای مددجویان ایجاد شده است. اما از سوی دیگر شواهد نشان می‌دهد در این بازه، جمعیت شاغلان در سه دهک اول کاهش یافته است. در سال ۱۳۹۵ براساس داده‌های هزینه و درآمد خانوار، ۵۱/۸ درصد سرپرست خانوارهای سه دهک اول شاغل بوده‌اند که این نسبت پس از پنج سال به ۴۸/۶ درصد کاهش یافته است.

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به ارزیابی عملکرد سیاست‌های حمایتی قانون برنامه ششم توسعه پرداخته است. نتایج این بررسی نشان داد که نه تنها بخش عمده‌ای از این اهداف تحقق نیافته بلکه حتی برخی از آنها نسبت به سال‌های ابتدایی برنامه روند نزولی را طی کرده‌اند. در این میان عدم ثبات متغیرهای اقتصادکلان عامل کلیدی در جهت عدم تحقق این اهداف بوده است.

مواد ۷۸ الی ۸۳ قانون برنامه ششم توسعه، بخش عمده‌ای از تکالیف نهادهای حمایتی را در این قانون تصریح کرده است. ارتقای سطح پوشش نیازمندان جامعه و افزایش سطح حمایت‌های نقدی از مددجویان، ساماندهی و رسیدگی به آسیب‌دیدگان اجتماعی و گسترش بیمه‌های اجتماعی از مهمترین اهداف مصرحه در احکام قانونی فوق است. در این راستا، شاخص‌های متنوعی در متن قانون تعیین شده و اهداف کمّی برای سال پایانی دوره اجرای این قانون یعنی سال ۱۴۰۰ تصریح شده است. با این حال نه تنها بخش عمده‌ای از این اهداف تحقق نیافته بلکه حتی برخی از آنها نسبت به سال‌های ابتدایی برنامه روند نزولی را طی کرده‌اند.

در سال ۱۳۹۵، مبلغ مستمری کمتر از ۹ درصد حداقل دستمزد بوده است اما در سال ۱۳۹۶ این نسبت حدود ۳۵ درصد شده و در سال‌های بعد به طور تدریجی کاهش یافته است. اما آنچه که بهبود یا کاهش سطح رفاه خانوار (به ویژه مددجویان) را بهتر منعکس می‌کند، سهم این حمایت از کل هزینه ماهیانه خانوار است. در پایان دوره اجرایی قانون برنامه ششم توسعه، این سهم نه تنها نتواست به هدف کمی تعیین شده یعنی ۴۹/۳ درصد دست یابد؛ بلکه روند کاهشی نیز داشته است.به نظر می‌رسد تحولات اقتصاد کلان یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت در دستیابی به این اهداف باشد. شاخص قیمت مصرف‌کننده در بازه پنج‌ساله ۱۳۹۶ تا ،۱۴۰۰ بیش از ۳۳۷ درصد افزایش و درآمد ملی سرانه در همین بازه ۵/۴ درصد کاهش یافته که به معنی کاهش رفاه نسبی و افزایش هزینه‌های خانوارهاست. طبیعی است در چنین شرایطی به رغم فعالیت بیشتر نهادهای حمایتی، معیشت خانوارهای کم‌درآمد تنگ‌تر شده و دسترسی به مسکن، شغل و درآمد مناسب دشوارتر می‌شود. درواقع فعالیت نهادهای حمایتی مغلوب متغیرهای کلان اقتصادی خواهد شد.

طبق مطالعات اظهار شده دو نهاد حمایتی، در سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۴۰۰ مجموعا بیش از ۱.۳۶ میلیون شغل برای مددجویان ایجاد شده است. اما از سوی دیگر شواهد نشان می‌دهد در این بازه، جمعیت شاغلان در سه دهک اول کاهش یافته است. در سال ۱۳۹۵ براساس داده‌های هزینه و درآمد خانوار، ۵۱/۸ درصد سرپرست خانوارهای سه دهک اول شاغل بوده‌اند که این نسبت پس از پنج سال به ۴۸/۶ درصد کاهش یافته است. ازطرفی حدود ۴ درصد سرپرستان این خانوارها بیکار بوده‌اند که در سال ۱۴۰۰ به حدود ۳ درصد رسیده است. در نتیجه مجموعا درآمد افزوده شده است. در سال ۱۳۹۵ حدود ۳۸ درصد از سرپرستان خانوارهای کم‌درآمد، غیرشاغل و دارای درآمد بوده‌اند که این نسبت پس از پنج سال به حدود ۴۳ درصد رسیده است یعنی در این بازه بخشی از خانوارهای کم‌درآمد، کاملا از بازار کار خارج شده و از سایر درآمدها مانند مستمری، یارانه یا درآمد بازنشستگی استفاده کرده‌اند.

عدم ثبات اقتصاد کلان به کاهش رشد اقتصادی، کاهش دستمزدها و محدود شدن فرصت‌های شغلی منجر می‌شود. همچنین تورم بالا، توزیع ثروت را نیز به ضرر افراد کم‌درآمد جامعه تغییر می‌دهد. از این رو می‌توان فقر را یکی از پیامدهای بی‌ثباتی در اقتصاد کلان برشمرد. پس ضروری است پیش از تدوین برنامه‌های حمایتی، رشد و ثبات اقتصادی مورد توجه قانون‌گذاران قرار گیرد.

بدون توجه به ابعاد کلان اشتغال، نمی‌توان انتظار موفقیت قابل‌توجهی از برنامه‌های اشتغال حمایتی داشت. کاهش رشد اقتصادی و تورم بالا در این بازه، ظرفیت ایجاد مشاغل پایدار و با درآمد مناسب را محدود کرده است. ازطرفی اگر مشاغل ایجاد شده درآمد پایینی داشته باشند، ممکن است حتی انگیزه مشارکت اقتصادی گروه‌های کم‌درآمد کاهش یافته و فرد مددجو ترجیح دهد از مزایای نقدی و مستمری نهادهای حمایتی استفاده کند و از بازار کار خارج شود. بنابراین لازمه موفقیت برنامه‌های اشتغال‌زایی، ثبات شرایط اقتصاد کلان (از جمله مهار تورم و رشد اقتصادی پایدار) است.

از طرف دیگر، رویکرد برنامه ششم توسعه بیشتر حمایت از فقرا به جای کاهش فقر بوده است. درحالی که سیاست‌های حمایتی باید تا حد ممکن به توانمندسازی و خروج نیازمندان از چرخه حمایت منجر شوند. لازمه این رویکرد، شناخت عوامل ایجادکننده فقر (مانند رکود اقتصادی، تورم، پوشش ناکافی بیمه‌های اجتماعی و درمانی، محدودیت دسترسی به اعتبار برای عبور از شوک‌های مالی و…) و جلوگیری از وقوع یا کنترل آنهاست.

سایر الزامات برنامه‌های حمایتی

با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور دستیابی به برخی از اهداف تعیین شده در قانون برنامه ششم در یک بازه پنج‌ساله، آرمانی و دور از واقعیت به نظر می‌رسید. بنابراین لازم است اهداف پیش‌بینی شده در قانون برنامه هفتم، با در نظر گرفتن ظرفیت‌های واقعی و طبق اولویت‌بندی تدوین شوند.

اجرای آزمایشی برنامه‌ها نقش مهمی در تعیین اثربخشی آنها داشته و موجب می‌شود منابع محدود حوزه حمایتی به طور کارا مصرف شده و کاهش فقر و آسیب‌های اجتماعی با سرعت بیشتری رقم بخورد.

همچنین ضروری است تا وضعیت مددجویانی که در مشاغل ایجاد شده فعالیت می‌کنند، قبل و بعد از اشتغال به طور مستمر از سوی یک نهاد ناظر (مانند وزارت رفاه) پیگیری شده تا ارزیابی دقیقتری از میزان موفقیت برنامه‌های اشتغال انجام شود. از همین رو لازم است در قانون برنامه هفتم توسعه، دستگاه‌های ناظر به انجام ارزیابی‌های کارشناسی قبل و بعد از اجرای کامل این برنامه‌ها مکلف شوند تا ارزیابی میزان اثربخشی آنها ممکن شود.

اخباراقتصاد
پربازدید
 

202 دیدگاه.

 • اصلآ ربطی به واریز ۱ میلیون تومان نبود ـ کل اخبار دروغ و تکراری
  فقط برای ورود به سایتشون دروغ منویسند
  بس کنید یه

 • حمید رضا رسولی معلول شدید جسمی حرکتی
  2023-11-05 18:07

  سلام خدا خیرتان بده مامعلولین بهزیستی چشم به این داریم چه کمکی میشه انشالله که به حرمت حضرت عباس علیه السلام که دو دست خود را برای دین ناب محمدی داد ومن همیشه فکر حضرت عباس علیه السلام هستم چون من هم یک دست ندارم خواهش میکنم ما معلولین بهزیستی چشم به کمک های شما است چون بیکار بچه مدرسه ای دارم و مسکن نداریم خدا خیرتان بده اگر دوراز جان دروغ باشه دل گرمی است که‌ انشالله کمک می‌کنید اجرتان به همان حضرت عباس علیه السلام قسم میخورم ما معلولین زیر فقر مطلق هستیم ونیاز داریم زن و بچه من را شاد کنید ممنون التماس دعا به خدا می‌سپارم وازصمیم قلب شما زحمت کشان دعا میکنم ممنون

 • ناشناس
  2023-11-05 19:32

  باسلام توروقران توروابولفظل این مباالتفاوت حقوق مددجویان بهزیستی کمیته امداد کی میخوان واریزکن گرفتاریم الان ۵ماه واریزنکردن فروردین ماه اردیبهشت ماه خرداد ماه مردادماه تیر ماه واریزنکردن امروز ۱۴روزازبرج آبان ماه سال تحصیلی جدید میگذره ولی کمیته امداد این کمک هزینه های لوازم التحریر بچه مدرسه هارو واریزنکردن

 • باسلام توروقران توروابولفظل این مباالتفاوت حقوق مددجویان بهزیستی کمیته امداد کی میخوان واریزکن گرفتاریم الان ۵ماه واریزنکردن فروردین ماه اردیبهشت ماه خرداد ماه مردادماه تیر ماه واریزنکردن امروز ۱۴روزازبرج آبان ماه سال تحصیلی جدید میگذره ولی کمیته امداد این کمک هزینه های لوازم التحریر بچه مدرسه هارو واریزنکردن

 • اصلا واریزی در کار نیست الکی اخبار کذب ننویسید

 • امیران
  2023-11-05 19:53

  چرا الکی میگین.این قشراز جامعه فقط مونده مسخره شما بشن.خدا لعنتتون کنه

 • ت ر پ ی
  2023-11-05 20:05

  فقط زر زیادی

 • منتظری
  2023-11-05 20:10

  سلام واقعا بریزید بخداگرفتاریم هواسردشده بچهام کاپشن ندارند بهزیستیم اصلا کمک نمیکنه همیشه میناله بودجه نداریم

 • خسته نباشید،

 • رحمان داوری
  2023-11-05 20:20

  چرا ما رو مسخره خودتون میکنید با این خبرهای دروغ تیتر رو عوض میکنید چرا محتواش تکراریه اصن خبری از واریزی نیس انشاالله همین بلا سر خودتون بیاد شرمنده بچه‌ها بشین

 • فقط بلدین دروغ بنویسین وهیچ یکی میگه 1میلیون ریختن یکی میگه مابه تفاوت روریختن یکی مینویسه حساباتونو چک کنین خجالت بکشین بااین مطالب چرت

 • ناشناس
  2023-11-05 20:28

  آره به خدا
  همش دروغ
  خدا لعنتشون کنه

 • ناشناس
  2023-11-05 20:28

  خداخیرتون بده برای ماهم بریزید

 • سیستان
  2023-11-05 20:31

  واقعا مردم مسخره کردید هرروزخبردروغ واریز از کمیته امداد واریز یارانه تشویقی واریز سهام عدالت این دولت پول مفت به مردم می دهندچندساله در سیستان خشکسالی شده نماینده مردم به دروغ اعلام کرده واسه کشاورزان حق نه کشت واریز کرده این همه دروغ تاکی

 • جیمبو
  2023-11-05 20:34

  دروغگو های پس فطرت

 • خاک تو سر نویسنده دروغگو

 • سلام
  وای خدا خیلی بده هیچکس نوشته شما را قبول نداره فقط هر وقت در اخبار گفتن درسته

 • ناشناس
  2023-11-05 20:58

  حیفم براتون آخه دروغ به چه قیمتی

 • خدیجه سعیدی
  2023-11-05 21:08

  ممنونم ازآقای قادری همیشه دعاگوی شما هستم آقای قادری خدا حفظت کنه انشالله

 • ناشناس
  2023-11-05 21:10

  همش دروغ وقتی بزرگامون دروغ میگن از بقیه چه انتظاری هست.همه دارن از گرسنگی برا این ی قرون التمآس میکنن‌ ولی کی گؤش ميده.فقط بنويسن بیچاره هآ هم بخونن و باور کنن و دعا بقیش با خداست🤷🏼‍♂️

 • الف خ
  2023-11-05 21:12

  سلام توروخدا انقدر دروغ نگین،من مادرم معلوله،آلزایمر داره.من ازش پرستاری میکنم.شرایط کار ندارم..تورو قرآن این پولو بریزین.من پدر ندارم..پدرم دستفروش بود.توروخدا..

 • خداروخوش نمیاد. مردم رو مسخره خودتون کنی. خیرنبینی انشاالله

 • پری بلنده
  2023-11-05 21:21

  توف ب ذات بی لیاقتتون ک اینقدر شعروور مینویسین

 • ناشناس
  2023-11-05 21:21

  چرا اخبار دروغ منتشر میکنید از خدا بترسید

 • ناشناس
  2023-11-05 21:22

  چرا اخبار دروغ منتشر میکنید از خدا بترسید

 • چرااخبار دروغ منتشر میکنید ازخدا بترسید

 • چرا مردمو سر کار میذاری با اخبار دروغ؟ ما که کوفت هم نگرفتیم از اون چند ساعتت که گفتی تاالان یک روز گذشته

 • زکیه محمدی
  2023-11-05 21:26

  باسلام واقعا مردم راست میگن اگه اخبار دروغ توروخدا ننویسیدالکی مردم ودلخوش نکنید اگه قراره چیزی بدین که رو راست بگید اعمال و ثروت واموال پدرتون که نمیدین ارث ومیراث شماکه نیست محض رضای خدا اینقدر خودخواه ومغرور نباشید یه لحظه خودتون بزارید جای ما یه لحظه به ما فکر کنید یه لحظه فقط یه لحظه خودتون رابزارید جای ما یه مادر تنها چها تابچه دختر بزرگم معلولیت خیلی شدید داره ذهنی جسمی حرکتی گفتاری دوتا دختر دبیرستانی دارم مستاجرهستم ماهی چهارملیون کرایه خونه بایه بچه مریض که فقط چندملیون فقط هزینه پوشک وایزی ولایف قرص ودارو دکتر کدام یکی از مسئولین بافقر ونداری ومستاجری وبدبختی بچه مریض وسرپرست خانوارشدن وهزاردرد دیگه تازه یه باری ازروی دوشمون برنمی‌دارند تازه نمک پاش زخممون هستین انگار ارث پدرتون به ماها میدین خبرنگاری اصلا یادتون نمیاد که ازصدقه سر معلولان صاحب خونه وزندگی شدین آنوقت حتی تو خواب هم یادتون نمیاد که ماها به چی احتیاج داریم ۰۹۳۶۲۶۱۲۹۰۵ اگه صدامون به کسی رسید به دادمون برسید لطفا

 • ناشناس
  2023-11-05 21:27

  امیدواریم مثل حرفها واخبارقبلتان سرکاری نباشه

 • فاطمه خاکی نهاد
  2023-11-05 21:29

  من ترجیح میدم با این پولا کارخونه بسازن بمون کار ثابت بدن دوست ندارم بمون بگن مفت خور

 • ناشناس
  2023-11-05 21:30

  خاک برسرتون شماهم مسخره میکنید خدابه سرتون بیاره بی پولی وبیکاریو تاشرمنده زن وبچتون بشید دیگه مسخره نکنید

 • یارمحمدی
  2023-11-05 21:30

  خاک برسرتون شماهم مسخره میکنید خدابه سرتون بیاره بی پولی وبیکاریو تاشرمنده زن وبچتون بشید دیگه مسخره نکنید

 • سلام ارزش نداره به خاطر اینکه کنجکاو بشیم وسایتتون رو ببینیم یه مشت دروغ واخبار تکراری وپوچ وبنویسید وسر قشر ضعیف وکه چشم امیدشون به کمک دولت جمهوری اسلامی هست وکلاه بزارین بخدا خوب نیست مملکت خودمون بدبخت بیچاره ونیازمند خیلی داره اگه قصد کمک دارین به مردم خودتون کمک کنید ندین کشورهای بیگانه چراغی که به خانه روا است به مسجد حرام هست

 • ناشناس
  2023-11-05 21:36

  چرا دروغ می‌گویید واریزی در کار نیست

 • ناشناس
  2023-11-05 21:36

  لطفا کمتر سرما بدبخت بیچارها رو با اخبار کذبتون کلاه بزارین

 • ناشناس
  2023-11-05 21:46

  گور پدرتان

 • رحیم ن
  2023-11-05 21:48

  1 تومان هم واریز شد ،چه دردیمون را دوا میکنه

 • رحیم ن
  2023-11-05 21:50

  1 تومان هم واریز شد ،چه دردیمون را دوا میکنه

 • ایناهمش حرفای اوخالیست جرته

 • لیلیذ
  2023-11-05 22:01

  الکی چرت پرت مینویسید که چی بشه واریزی تو سرشون بخوره خدا انشاالله خودشونو بدتر ما بکنه بفهمن مسخره کردن چه لذتی دا ره

 • ناشناس
  2023-11-05 22:02

  سلام تو رو خدا واریز کنید بخدا خونم بخاری نداره هوا سرده کتری میذارم رو اجاق گاز تا هوای خونه رو بخار کتری گرم کنه چرا فقط برا تحت پوشش بهزیستی و کمیته بودجه ندارید یعنی نوبت ما میشه بودجه دولت ته می‌کشه بابا چرا اینهمه خبر دوروغ میذارید خدا رو خوش نمیاد مگه چند نفر تخت پوشش هستیم تازه این پول هم هیچی نمیدن به خودتون این ی تومن بدن با اینهمه تورم میتونید زندگی کنید چرا با ما مثل گدا رفتار میکنید من ی زن سرپرست دوتا بچه یتیم هستم محصل هستند لباس گرم ندارن کفش ندارن کمک کنید حداقل بن بدید بریم لوازم احتیاج داریم بخریم

 • سلام تو رو خدا واریز کنید بخدا خونم بخاری نداره هوا سرده کتری میذارم رو اجاق گاز تا هوای خونه رو بخار کتری گرم کنه چرا فقط برا تحت پوشش بهزیستی و کمیته بودجه ندارید یعنی نوبت ما میشه بودجه دولت ته می‌کشه بابا چرا اینهمه خبر دوروغ میذارید خدا رو خوش نمیاد مگه چند نفر تخت پوشش هستیم تازه این پول هم هیچی نمیدن به خودتون این ی تومن بدن با اینهمه تورم میتونید زندگی کنید چرا با ما مثل گدا رفتار میکنید من ی زن سرپرست دوتا بچه یتیم هستم محصل هستند لباس گرم ندارن کفش ندارن کمک کنید حداقل بن بدید بریم لوازم احتیاج داریم بخریم

 • چرا دروغ میگید

 • همش دروغه محضه. بخدا قسم توی هزینه داروهام ودرملنمم موندم جه برسه به امر ارمعاشم

 • رضارستمی
  2023-11-05 22:13

  نعلت به کارکنان بهزیستی 20سال کارت معلولیت دارم هیچی خیری ازندیدم

 • ناشناس
  2023-11-05 22:29

  نفرین ۳ونیم میلیون خانوار شما را به زمین گرم بزنه که اخبار دروغ پخش میکنین . شما کی آدم میشین معلوم نیست خدا ازتون نگذره انشاالله

 • غریبه
  2023-11-05 22:30

  نفرین ۳ونیم میلیون خانوار شما را به زمین گرم بزنه که اخبار دروغ پخش میکنین . شما کی آدم میشین معلوم نیست خدا ازتون نگذره انشاالله

 • بنده خدا
  2023-11-05 22:30

  سلام همش دروغ است اگر در خبر ها وتلویزیون اعلام کنند درسته این ها همه ساختنی وفریب است

 • ناشناس
  2023-11-05 22:38

  خدا لعنتتون کنه

 • وای به حال شما که تو شرافت هم اخر هستید
  چرا به این معلولان دروغ میگید

 • ناشناس
  2023-11-05 22:49

  دقیقا

 • کرم کشاورز
  2023-11-05 22:50

  چرا تیترتون ی چیه وارد سایت که میشیم ی چی دیگه
  چرا دروغ گفتن سر مردم کلاه گذاشتن واستون انقد راحت شده ینی دین ایمان که ندارین هیچ وجدان هم ندارین شما

 • ناشناس
  2023-11-05 22:52

  شما دیگه چقدر بیچاره اید که فقط خبر دروغ می نویسید که بازدید بخورید

 • ناشناس
  2023-11-05 22:54

  پدر تحت پوشش ها رو در آوردید با چندر غاز حقوقی که میدند

 • ناشناس
  2023-11-05 23:00

  فقط برای اینکه پول در بیارید دروغ می نویسید بس است داستان چوپان دروغگو

 • معصومه
  2023-11-05 23:06

  خسته نشدین از این همه دروغ؟؟؟

 • سلام چی بگم ما هر چه خواستیم بگیم رو دیگران گفتن یاد آقا فتاح بخیر اما کاش دیگران راهش رو ادامه میدادن چون تومملتی که همراه هر ثانیه خط فقر داره تغییر می‌کنه 200تومن 1میلیون یمرغ یک کیلو گوشت یخ زده هست

 • خداوکیلی چ لذتی میبرید اینقدر به دروغ هر روز از واریزی یک میلیونی و یا پنج ماه عقب افتاده ی مشت مریض و ودرمند و فقیر و مظلوم ستم دیده رو وعده میدید، شکم سیر هیچوقت از گشنه خبر نداره این بود به مقام انسانیت رسوندنتون این بود قشر مستضعفین رو سرمایه دار میکنید ، چون میدونید خدایی وجود نداره همش دروغ و دروغ و لاف میزنید ، ولی زمین گرده و روزگار هم انتقام گیره چون دست طبیعت تمام اینکارها رو به سر هر کی که با دروغ و ریا به ستم دیده و مظلوم ظلم میکنه رو به فلاکت و خواری میندازه شک نکنید که ظالمان عاقبت خوبی ندارن و تموم این ظلم و ستیزهایی که به همنوع و انسان هایی که از جنس هم هستن رو که میکنند جواب شونو پس میده تا دنیا دنیاست و بوده سرنوشت مظلوم و ستمگر و ظالم رو تاریخ به همه نشان داده دیر و زود داره ولی بی جواب نمیمونه ،هیچ قوم و قوماشی و رو تخت ظلمت نتونسته باقی بمونه همه اینها مثل ی خواب میمونه و کاذب هست یک متر کفن سهم فقیر و ظالم هست ، روزگار جواب میده

 • سلام چی بگم ما هر چه خواستیم بگیم رو دیگران گفتن یاد آقا فتاح بخیر اما کاش دیگران راهش رو ادامه میدادن چون تومملتی که همراه هر ثانیه خط فقر داره تغییر می‌کنه 200تومن 1میلیون یمرغ یک کیلو گوشت یخ زده هست گوگوش شنوا زندگی ما تکراری بدوروح بدونه انگیزه به صرفا نیست

 • امیدبید
  2023-11-05 23:25

  چرا الکی دلمون خوش میکنید بعدش هیچی نمیبینیم

 • ناشناس
  2023-11-05 23:29

  😑😐😑😐😑کو کجا؟؟؟؟

 • ناشناس
  2023-11-05 23:38

  خدا لعنت کنه شما رو اخبار دروغ میگین

 • محمدپدرام
  2023-11-05 23:51

  خدا مرگتون بده که الکی مردم سرکار گذاشتین همش دروغ تحویلمون میدین یه متن سه بار تکرار میکنی توهم میخوای از ما فقر بجایی برسی با دروغ گفتن

 • خوارزمی
  2023-11-05 23:54

  👏👏👏

 • فلاحتی
  2023-11-05 23:56

  افرین
  سلام

 • ناشناس
  2023-11-05 23:57

  والاماهم هیچ کمکی ندیدیم کمکمون کنین

 • واقعا خجالت هم خوب چیزیه !!!
  چرا این همه خبر کذب مینویسید شدید چوپان دروݝگو این اراجیف رو دیگه جمع کنید

 • رامینا
  2023-11-06 00:06

  کدوم یک میلیون معوقعه 6ماه هنوز واریزنشده یک میلیون میخاواریزبشه🤭🤣🤣🤣

 • لعنت بهتون چرا اینقدر دروغ تحویل مردم میدین ؟ کدوم مابه تفاوت ؟ مابه تفاوت رو دزدا میخورن

 • غلام‌هستم
  2023-11-06 00:07

  سلام‌خسته‌نباشی‌‌خدارا‌خوش‌نمیاد‌
  که‌ما‌مردم‌‌ضیف‌را‌مسخره‌کنی‌چرا‌
  دل‌خوشی‌الکی‌میدین‌برای‌خدا‌کاری‌ندار‌شما
  مثل‌ما‌کند

 • الکی امیدوارنکن خوب نیس وقتی خبری از واریزی نیس بخاطر این کار شایعه ات طرف بره هربار عابربانک کارت بکشه

 • غلام‌هستم
  2023-11-06 00:08

  سلام‌خسته‌نباشی‌‌خدارا‌خوش‌نمیاد‌
  که‌ما‌مردم‌‌ضیف‌را‌مسخره‌کنی‌چرا‌
  دل‌خوشی‌الکی‌میدین‌برای‌خدا‌کاری‌ندار‌شما
  مثل‌ما‌کند

 • مجتبی
  2023-11-06 00:09

  فقط دروغ بسه دیگه

 • خدا به همون حضرت عباس قسمت میدم زندگی اون کسی که این جعلیات را مینویسه تا بازدید داشته باشه را نابووود کن آمین

 • 💨👉🏻💯💩💩💩

 • شبکه

 • یوسف عبدالهی کردلر
  2023-11-06 00:36

  چرا دروغ میگوید من یه معلول شدید هستم من هیچ ی نه دیدم کجاست
  این دولت این همه دورغ چرا من در
  اجاره زندگی میکنم هیچ ی ندام خانه

 • ناشناس
  2023-11-06 00:41

  چقدردروغگوهستین خداازتون نگذره خاک توسرتون بااین دروغگوییتون

 • یوسف عبدالهی کردلر
  2023-11-06 00:43

  سلام کجاست ایهای که گفتید از دولت
  محترم می خوهم تورا به خدا اگرمرگه
  راحتی هست مارا بهکش راحت شویم
  معلوم شدید هستم تورا به خدا راحت
  بکن دیگر زندگی خیلی مشکل شده

 • ناشناس
  2023-11-06 00:44

  برادر عزیزم بابت کدوم زحمتشون ازشون تشکر میکنی،بابت حق مظلومینی که خوردن ،بابت خوش گذرانیهاشون،آقازاده هاشون دارن تو کشورهای اروپایی کیف دنیا رو میکنن ولی ما بچه هامون آروز به دل یک غذای خوب،الهی مکافات بشن به حق حضرت عباس

 • جوری حرف میزنید که گدا هستید حق شما بیشتر از ایناست و از جیب مبارکشون نیست

 • zrynrazqndy@gmail.com
  2023-11-06 00:57

  چرازره‌الکی‌میزنیدخدالعنتون‌کنه

 • چرا دروغ میگید

 • ناشناس
  2023-11-06 01:21

  ازبس خبردروغ چاپ میکنن بخاطر چندمگابایت اینترنت، دیگه شرف براشون باقی نمانده، کی؟ کجا؟ وچه کسی گفته 1میلیون به حساب ممدجویان واریزمیشه؟ این مطالب چندماه است باتیترهای مختلف چاپ میشه، وقتی سایت روبازمیکنی میبینی مطالب چندماه قبل است.
  خجالت خوب چیزیه، حیاکنید، مددجویان هم خدایی دارندبه عظمت خالق هستی، پس،بااحساساتشون بازی نکنید

 • ناشناس
  2023-11-06 01:26

  شماازخدانمیترسیدچرادروغ میزنید مردم سرکارمی گذارید
  لعنت به آدم‌های چاپلوس……….

 • قوس الدین
  2023-11-06 01:27

  ازشما چیزی نمی‌خواهیم فقط دروغ به مردم تحویل ندین اون بالا خدا همه چی را میبینه بس کنید این دروغ گفتن را اگه خودتون بهزیستی یا کمیته ای بودین می‌فهمیدین مردم چگونه منتظر می‌مانند تا یه چندر قاز بیاد به حسابشون

 • هیچکس
  2023-11-06 01:28

  فقط دروغ لعنت به شما چون شما بدونه مردم هیچی نیستید

 • ناشناس
  2023-11-06 01:31

  کوواریزی،امشب۱۵ابان ماه.چرادروغ.خیلی مردم آزارید.خداجوابتان بدهر

 • لطیفی
  2023-11-06 01:46

  خجالت هم خوب چیزیه با فقر و بدبختی زندگی میکنیم اینقدر ناراحت نمیشیم تا بادروغ هرشب این سایت ترا بخدا ننویس بده ناامید کردن مردم

 • محمد حنفی
  2023-11-06 02:04

  خواهشاً این قشر آسیب پذیر جامعه رو با این اخبار کذب و دروغ امیدوار نکتید ما که میدونیم هنوز عیدی سال گذشته رو نتوانستید واریز کنید هنوز پنج ماه مبالتفوت مازاد حقوق رو ندادید چطور میخوان یک میلیون بی حساب واریز کتید خواهشمندم شعور مارو زیر سوال نبرید

 • علی اوسط آملی
  2023-11-06 02:05

  باسلام وعرض ادب چی نیکی عزیز اینا اصلا شغل وو سرشون نمیشه بنده با 48سال سن دلرای همسر فرزتد محصل مستاحر با 4بیماری که باید به گور ببرم .مددکلرم بدون اطلاع قبلی بنده که توان کلرندارم حتی بدون وام اخراجم میکنن از کمیته امداد اعتراض کردنی میگن تعران گفته منطقه 2باید 600نفر رو اخراج کنه شما دوماه بیشتر از فلانی هستی چه انتظاری دلری به رسول الله پول نون نداشتیم امروز کدوم قانون وتبصره ای گفته به یکباره نددحورا که بدترین شرایط رو دلره بدوت اطلاع وخدماتی اخراح کنن متاسفانه مددکلران سلیقه ای عمل میکنن نه خدا میشناسن نه پیغمبر به خوت مردان بزرک که در راه حق کشته شدن الان ساعت 2صبح توفکر اینم صبح به دختر 7ساله چی بگم هرچیزی که میشد را فروختم مدیون شما باشم اگر غیر از این باشه خواهش میکنم 5022291313398073 ع ‌آ به خون حسین مجبورم منطقه دوقم

 • ناشناس
  2023-11-06 02:56

  سلام: آقایون مسئول خواهشمندیم نمک روی زخم هایی که توسط بعضی مسئول و مدیران رده بالا خوردیم نباشید ممنونیم: از فروردین ۴۰۲ هرروز و هرهفته نوشته می شود سهم بهزیستی و کمیته امداد افزایش یافت فردا جیب تان پرسپولیس میشه سهام عدالت امشب واریزشد فقط کالابرگ اجباری حقیقت دارد که ۱۰۰ تومن ازیارانه کسر ۳۰۰ تومن واریز می شود والله ما دهک های پایین ازشدت فقرو بی پولی شرمنده زن و فرزندمان هستیم تحمل بیش از این نداریم یاالله یاالله یاالله

 • علی گرامی
  2023-11-06 03:08

  با سلام .تو رو خدا چرا دروغ میگید خدا خوشش نمیاد ایجوری ما یه جا نشسته ها رو آزار بدید و الکی دلخوش کنید .کی،کو.کجا واریز شد که پیامی نیست واریزی نیست …ما اگه راهی برا نون خوردن داشتیم تف به این ماهی ۶۰۰ تومن نمی نداختیم پس چرا الکی مارو دلخوش به هیچ میکنید

 • علی گرامی
  2023-11-06 03:13

  6104337981592825 ع.گرامی .از همه کسایی که میتونن کمک کنن خواهش میکنم در حد توان به داد ما معلولین خیلی شدید حرکتی برسید.بخدا اگه توانی برای کار کردن و نون خوردن داشتیم اینجوری به وعده هایه الکی دلخوش نمیکردیم خودمونو 💐💐

 • داود طنوریان
  2023-11-06 03:34

  ببخشید ما اعصاب وروان شدید خوردهایم ولی جز حقوق چیز دیگری به ما نمی دهند نه موردی ونه کمک معیشت حرف میزنیم مارا تهدید می کنند لطفا رسیده گی کنید باتشکر ممنون

 • ناشناس
  2023-11-06 03:38

  سلام اتفاقی نظر شما رو خوندم میشه بگید اهل کجا هستید و چند بچه دارید

 • صالح جمشیدی
  2023-11-06 03:54

  بتازید؛ فعلاشما مسؤلین چون سواره هستید بتازید تابرسید به آن بهشتی که دردنیا فقط خود به آن اعتقاددارید،، اما وای رسد به آنروزی که ازسواره خویش سقوط کرده و بدانید که همان نقطه سقوط کرده جهنم امثال شماهاست..

 • ناشناس
  2023-11-06 04:25

  شمابویی ازشرافت برده اید؟؟نه شمابی شرف ترین هستید.ازحکومت تمام دروغگووفاسدولجن آشغال که فقط فکرغزه ولبنانه انتظاری نیست.ازخودتون کثیف ترفقط خودتون.لعنت به همتون.اخبارتلویزیون همش اراجیف ودروغه ایناکه دیگه عددی نیستن.

 • کثیف هستید لجن های دروغگو.

 • ناشناس
  2023-11-06 05:04

  مثل سگ دروغ پشت درووغ

 • علی اکبر نیکخواه
  2023-11-06 05:31

  مدیر سایتی ک چاپ میکنی .خدا بچه معلول بهت بده .عمرت کم و اون دنیا ما معلولین و شما ستمگران .چ روز زیبایی خواهد شد

 • ناشناس
  2023-11-06 06:49

  این چه کاریه میکنین شما دیگه چرا از این طریق دزدی میکنین

 • لطفا” جدی باشید مردم آزاری نکنید ممنون

 • ناشناس
  2023-11-06 07:05

  گوه خوردی

 • ناشناس
  2023-11-06 07:09

  تف به ذاتتون همین

 • کوم معوقات ما رامسقره خودتون کردید.ازمابدبخترپیدانکردید همش داریدرسانه هاتونوبالامیبریدتاکی میخواییدمسقره بازی دربیارید.بخداقسم دیگه دارید کفرمونودرمیاریدبسه دیگه ازخودتون خجالت بکشید همش دروغ بش کله دروغ شده برامحض رضای خدایه بارم شده تواین رسانه هااست بگیدوالانشده ..دیوارکوچیکترازخودشون پیدا نکردن.ماکه مسخره شماهانیستیم بسه دیگه….؟

 • ناشناس
  2023-11-06 07:30

  اخخخخخخخ چقدر دروغ مینویسد بس کنید دیگه دروغگوها

 • امید عیدی وند
  2023-11-06 07:58

  من جسم ناتوانی دارم این رو بزن مذبگو خایمال اگر خودتم از سر برج آزادی بندازی پایین ناموسا بهت پول نمیدن اینجا باید بمیری تا یه پولی اینطوری بدن فهمیدی بمیری زنده شیربیچاره

 • امید عیدی وند
  2023-11-06 07:58

  من جسم ناتوانی دارم این رو بزن مذبگو خایمال اگر خودتم از سر برج آزادی بندازی پایین ناموسا بهت پول نمیدن اینجا باید بمیری تا یه پولی اینطوری بدن فهمیدی بمیری زنده شیربیچاره

 • مهران شکوهی
  2023-11-06 08:06

  خیلی کلاش وکلاهبردارتشریف داری که خبرکذب منتشرمیکنی لاشی

 • ناشناس
  2023-11-06 08:11

  اصلا یه تومن بریزن ب کجامیرسه چی میشه

 • یا زهرا
  2023-11-06 08:20

  سلام دوستان بچه ام مریضه باید عمل بشود هیچ کس به فریاد من نمیرسد برادری کنید هر نفر هزار تومان کمکم کنید فکر کنید صدقه میدهید به هرجا میروم کمک نمی‌کنند سید هستم تا عمر دارم دعاتون میکنم 5894631556118768

 • ناشناس
  2023-11-06 08:40

  ببخشید مگه مددجویان کمیته و بهزیستی مسخره شماست که هرروز یه دروغی میگین بخاطر بازدید زیاد واقعا متاسفم برا همچین آدمایی

 • ببخشید مگه مددجویان کمیته و بهزیستی مسخره شماست که هرروز یه دروغی میگین بخاطر بازدید زیاد واقعا متاسفم برا همچین آدمایی

 • ببخشید مگه مددجویان کمیته و بهزیستی مسخره شماست که هرروز یه دروغی میگین بخاطر بازدید زیاد واقعا متاسفم برا همچین آدمایی این چه وضعیتی شده آخه

 • 👏👏👏

 • ناهید
  2023-11-06 10:22

  حرف دلمو زدین

 • ۲۰۰۰بار این خبرو سایت های مخطلف تکرار کردن.
  واقعا ک کوتاهتر از دیوار مددحویان دیواری پیدا نمیکنین شما سایتها………

 • ناشناس
  2023-11-06 10:40

  دروغ گو های حقیر دنیا دار مکافات

 • وای‌وای‌وای‌…اخ‌جون

 • وای‌وای‌وای‌…اخ‌جون

 • ناشناس
  2023-11-06 10:47

  وای

 • جهانبخش
  2023-11-06 11:41

  مونیهای دروغگو معنیش میدانید چیه ک ی

 • ناشناس
  2023-11-06 12:02

  لعنت

 • ناشناس
  2023-11-06 12:18

  یه سری انگل که نافشون با دروغ بستن لعنت عاشورا به زنده و مرده هاتون

 • امیر رضا
  2023-11-06 12:30

  لطفا با دروغ به شعور مردم توهین نکنین چند بار با این دروغ هاتون منو کشوندین به پای عابر بانک ها حیا کنین خوبیت نداره

 • ناشناس
  2023-11-06 12:58

  تمام این اگهی هایی که مینویسند واریز اینقدر پول تا ساعاتی دیگر و….برای مددجویان….به خداوندی خدا دروغ‌هست.من چندساله اینها رو میشناسم.وقتی خبر رو میخونی میبینی یه مشت چرت و پرت و حرف مفت که هیچ ارتباطی با تیتر اصلی خبر نداره نوشتند برای جلب مخاطب.اینها علنا دارند دروغ میگن و هیچکسی هم کاری بهشون نداره.حالا یه عده مثل ما میدونند که تمام این خبرها دروغه ولی یه عده ی دیگه ای هم هستند که باور میکنند و بنده خداها امید میبندند و تا عابربانک میرن که موجودی بگیرند و میبینند که حسابشون خالی هست.و ممکنه این حرکت رو تا چند روز چندبار انجام بدن و هر بار هم با دیدن موجودی حساب شما کافی نیست ناامید و ناراحت برگردند.خدا لععععنتتون کنه چرا اینقدر دروغ میگین از دستتون شکایت میکنیم.بیایید یه کارزاری تشکیل بدهیم و علیه این سایتهای خبری دروغگو و فرصت طلب که مددجویان رو ازار میدهند شکایت کنیم

 • ناشناس
  2023-11-06 13:37

  سلام لطفا برای اینکه تیتر خبریتون پر باشه خبر دروغ چاپ نکنین . مردم کمیته امدادو بهزیستی انسانهای فقیری هستن دلخوششون نکنین به یه مشت دروغ.

 • عزیزان مقصر اصلی این مدیر گروه این سایت خبری هست. که وقتی ما این خبرها رو میبینیم و کلیک میکنیم چقدر سود برای اون سایت داره و هر چه تعداد افراد بیشتری این خبرها با تیترهای به ظاهر خوشحال کننده اما دروغ محض رو باز کنند، سود بیشتری برای اونها داره. پس اصلا این خبرها رو باز نکنید.

 • خاک بر سر تون.
  #چوپان دروغگو

 • همش دروغ. فقط برای بازدید از سایتشون هس که با باز کردن و کلیک کردن شما عزیزان، برای اونها سود داره. همین.

 • همش دروغ. فقط برای بازدید از سایتشون هس که با باز کردن و کلیک کردن شما عزیزان، برای اونها سود داره. همین.

 • آقای سردبیرمحترم
  بنده پدری فرشته خداهستم که بالای ۲۳سال باهم مشکلات روداریم تحمل میکنیم،
  ،،،،وامادوجمله باشماهستم،باحیثت مابازی نکنیدکه تاوان سنگینی خواهی داد،این دروغها چیست که می نویسید؟۴نفری که خبرهای شمارومیخواندندکم شدند!!!!
  افسوس که،،،،،،،

 • ناشناس
  2023-11-06 14:32

  خدا هدایت کنه دروغ چرا ؟؟؟

 • اینا مگه خدا میشناسن برین خاک بریزین سراین دولت فقط حرف مفت میزنن پول ملت بدین غزه چون ملت ایران سیرکردین توف به شرفتون

 • مستاجر
  2023-11-06 15:41

  خدالعنتتون کنه بااین دروغهای تکراریتون،شماهم این روش روانتخاب کردیدبرادزدی،مامستضعفین وفقراهم خدایی داریم که شماروطوری خوارکنه وبه روزی بیفتیدکه مثل مابه نون شب محتاج باشید.

 • خدالعنتتون کنه بااین دروغهای تکراریتون،شماهم این روش روانتخاب کردیدبرادزدی،مامستضعفین وفقراهم خدایی داریم که شماروطوری خوارکنه وبه روزی بیفتیدکه مثل مابه نون شب محتاج باشید.

 • ناشناس
  2023-11-06 16:33

  ایشالله

 • ناشناس
  2023-11-06 16:45

  من معلولم درآمدی ندارم.حالا یه سری دارن معلولارو سرکارمیذارن.امیدوارم برای درک ما مثل ما بشن.

 • ناشناس
  2023-11-06 17:28

  خدا لعنت کنه
  آدم دروغگو

 • ناشناس
  2023-11-06 17:30

  مرگ بردروغگوها

 • بنده خدا
  2023-11-06 17:40

  فقط دروغ عادت کردن حرف کذب اجبارکذب وعده پوچ خدالعنتتون کنه

 • ناشناس
  2023-11-06 17:53

  بسه دیگه،مربضید چرت و پرت می نویسید و مردم رو اذیت می کنید

 • بریز مهندس رئیسی هم ماب التفاوت را و هم ی میلیون را تا این سایت ها مردم فقیر رو دستآویز ترفندهای خودشون نکنن. الهی بجای ما شی

 • بریز ک هر چ بدبختی هس از همین ریختع

 • اخه بیشعورای نفهم
  برای اینکه مردم وارد سایت شما بشن
  باید دروغ بنویسید
  صد شرف ب سگ ک بشما اطلاق بشود
  یعنی شده یکبار حرف راست بزنید

 • غغغغغغ
  2023-11-06 18:12

  واریز بزرگ 400ملیون ب حساب هرمددجو.اماده باشید وامشب نخابید

 • لعنت به مسئولین این چندر غاز پول هی میزارند اونم دروغ توی صفحه اول گوگل که آره به تحت پوشش ها می رسیم ما تحت پوششی که نتونه گوشت اونم گوشت مرغی که الان کیلویی هشتاد هزار تومان باشه بگیره باید چیکار کنه مسئولین بلند پایه به فکر قشر ضعیف جامعه باشید.

 • امیر حسین
  2023-11-06 18:22

  تورو خدا د وغ ننویسید به امام حسین دروغ نگوید

 • ناشناس
  2023-11-06 18:32

  واقعا حقیقته

 • لعنت بهتون لعنت خدا بهتون لعنت خدا بهتون بازم لعنت خدا بهتون

 • محمود
  2023-11-06 18:38

  به جای واریزی بزرگ فقط دزدی های
  بزرگ میکنید ، دزدی بزرگ نکنید ، واریزی بزرگ پیش کشتون …..

 • خداکنه راست باشه
  2023-11-06 19:00

  خخ

 • باسلام خدا از همه شما های مسعول راضی باشه خصوصا رئیس جمهورمون خبراتون دقیقه خداقوت همتون

 • کامنت ها بخونید بدونید چقدر ازتون بیزارن
  رحم به این بی زبونا هم نمی‌کنیین نوبت خودت هم میرسه

 • ناشناس
  2023-11-06 19:48

  خدا خودتون وخانوادتونو نابود کنه چند سال دیگه میخایی دروغ بگید خاک تو سرتون

 • حسین‌پارام
  2023-11-06 21:06

  سایت‌قطره‌با‌این‌کارت‌دیگه‌من‌به‌سراغ‌سایت‌شما‌نمیرم‌تف‌به‌ذاتتون

 • حسین‌پارام
  2023-11-06 21:06

  سایت‌قطره‌با‌این‌کارت‌دیگه‌من‌به‌سراغ‌سایت‌شما‌نمیرم‌تف‌به‌ذاتتون

 • بازنشسته ی تامین اجتماعی
  2023-11-06 21:22

  سیاست همینه مردم را گرسنه نگهدار. منت بزار. حکومت کن

 • بازنشسته ی تامین اجتماعی
  2023-11-06 21:22

  سیاست همینه مردم را گرسنه نگهدار. منت بزار. حکومت کن

 • خانمی از سیستان بلوچستان
  2023-11-06 21:44

  اشغالای بی همه چیز ایشالا جیب شما هم خالی باشه تا به هر دروغ و شایعه ای دل خوش کنید و امیدوار بشید خیلی عوضی هستید که یه عده انسان مظلوم رو سرکار میذارید با دروغ هاتون

 • ناشناس
  2023-11-06 22:05

  امین

 • کنیزرضا یافتی
  2023-11-06 22:25

  آخ که دل یک سری آدم را می‌لرزانید بهشان میخندی با دروغ ها یت امیدوارم یک کاسه چه کنم چه کنم به‌دستت بگیری که بفهمی ابن همه مردم نیازمند را مسخره نکنی حالا میخواد هرجا دنیا باشه به این درد دچار بشی تا ما را اذیت نکنی هی تیتر خبر می‌زنید داخل خبر هرچه چرت و پرت هست مینویسی برای پول ایران را گل و بلبل معرفی میکنی ولی باشه به دردی مبتلا بشی که درمانی نداشته باشه

 • کنیزرضا یافتی
  2023-11-06 22:27

  آخ که دل یک سری آدم را می‌لرزانید بهشان میخندی با دروغ ها یت امیدوارم یک کاسه چه کنم چه کنم به‌دستت بگیری که بفهمی ابن همه مردم نیازمند را مسخره نکنی حالا میخواد هرجا دنیا باشه به این درد دچار بشی تا ما را اذیت نکنی هی تیتر خبر می‌زنید داخل خبر هرچه چرت و پرت هست مینویسی برای پول ایران را گل و بلبل معرفی میکنی ولی باشه به دردی مبتلا بشی که درمانی نداشته باشه

 • رامین
  2023-11-06 22:35

  سلام چرا کسی نیست جلوه اینها را بگیره اینقد دروغ نگن میدونید بخاطر این درغ باعث نارحتی خانوادها میشه نکنید خداریشه کسی که میتونه ولی انجام نمیده اگر یک ادم بدبخت چیزی بگه خوب پگیری مکنید چون نه پول داره نه پارتی مثل شما

 • کنیزرضا یافتی
  2023-11-06 22:39

  ایران به مردم فقیر رسیدگی نمیکنه مددجو های کمیته امداد و بهزیستی فقط اسم ازشون درآمده دریک ماه 7صد هزار تومان به هر مددجو می‌دهند صد هزار بار خبر میزارند مردم معمولی خیال می‌کنند هرروز همین قدر به یک مددجو می‌دهند به خاطر اشخاصی مثل این که خبر دروغ منتشر میکنه خدا ازت نگزره برای پول آتش به زندگی عده‌ای میزنی خراب بشه کمیته امداد روی سرتو و اون مسئول ش که نگاه نمیکنه با این 7صد تومن چه دردی دوا میشه این صندلی قدرت وثروت به کسی وفا نکرده خوب بهره ببرید ولی درد واه ما مردم هم را به جان خودتان وفرزندان عزیزانتان با جان ودل پیوند دهید وروزی به آرامش و آسایش نبینید وبا درد بی‌درمان زندگ بهتان زهر شود پولداری باشید که آرزوی سلامتی برای جگر گوشه تان عذابتان دهد

 • کنیزرضا یافتی
  2023-11-06 22:40

  ایران به مردم فقیر رسیدگی نمیکنه مددجو های کمیته امداد و بهزیستی فقط اسم ازشون درآمده دریک ماه 7صد هزار تومان به هر مددجو می‌دهند صد هزار بار خبر میزارند مردم معمولی خیال می‌کنند هرروز همین قدر به یک مددجو می‌دهند به خاطر اشخاصی مثل این که خبر دروغ منتشر میکنه خدا ازت نگزره برای پول آتش به زندگی عده‌ای میزنی خراب بشه کمیته امداد روی سرتو و اون مسئول ش که نگاه نمیکنه با این 7صد تومن چه دردی دوا میشه این صندلی قدرت وثروت به کسی وفا نکرده خوب بهره ببرید ولی درد واه ما مردم هم را به جان خودتان وفرزندان عزیزانتان با جان ودل پیوند دهید وروزی به آرامش و آسایش نبینید وبا درد بی‌درمان زندگ بهتان زهر شود پولداری باشید که آرزوی سلامتی برای جگر گوشه تان عذابتان دهد

 • کنیزرضا یافتی
  2023-11-06 22:43

  انشالله راحت میشیم هرچه فرستادن برای این کشورها همه زهر شد جانشان را گرفت باشه مرگی بشه به جان مسئولین ایران بیفته تا از شرشان راحت بشیم

 • ناشناس
  2023-11-06 22:54

  حیف کلمه سگ که به شماهابگن

 • ناشناس
  2023-11-06 22:57

  دمت گرم داداش فقط برامدرسوختگی واداشتن مطلب جدیددروغ می‌توان

 • ناشناس
  2023-11-07 00:36

  چقدر ادم ها به بیچاره زورشون میرسه اگه جرعت داری چیزی بنویس که به در مردم بخوره یا چیزی بگو که دل مردم رو شاد بکنه اگه جوک میگفتی از این خوبتر بود

 • بایدامشب نوامیس دروغگویان را با فحش های ناموسی ومردگانشونوبالعنت ونفرین پزیرایی کنم بلکه یکی ازاجداد گوربه گورشده اش بیادبه خوابش وبهش بگه چه به روزشان آورده بااخبارکذبی که میگه!!!

 • ناشناس
  2023-11-07 00:56

  لعنت بهتون بابت دروغ هاتون

 • ناشناس
  2023-11-07 01:30

  واقعا خجالت اوره خاک بر سر

 • ناشناس
  2023-11-07 01:38

  بی غیرتی هم حدی داره چرا دروغ خدا کنه اسیر بشید همین جوری که ما دستمان زیر فقر و بدبختی گیر کرده شما هم دروغ بگید خدا ظلمتون کنه ظالم های بدبخت که مارو سر کار نذارید چقدر حرف زشت نصیب خودتون میکنید ما کارت قرمزی هستیم

 • فرزان
  2023-11-07 02:13

  واقعازشته چراانقدخبردروغ برامردم میزاریدوقتی واریزی وجودندارچرادل بعضیاروخوش میکنیدادم هست براصدتومن محتاجه خب میخاین بدین کمک کنید.اون تادیروزمعوقات5 ماهه واریزمیکنیم کجاس

 • فیصل کرامت
  2023-11-07 02:48

  خفه نشدید از این همه دروغ و دغل بسه دیگه خدا اینشاا لعنت،تون کنه ما نخواستیم بدین ملاهای گردن کلفت و سیدهادی صدقه خور مفت خور ها بخورند، خدا خودش جوابتا ن،را بدهد فیصل کرامت

 • ناشناس
  2023-11-07 07:40

  شما مستمری تک نفره رو دوماه نریختین .همش معوقه دیر کرد همش دروغ لعنت بهتون؛همتون بخور بخورید وضعتونم تشنه تر از دیروزتون و خبر از مددجویانی که فقط و ققط یارانه و این مستمری در ناه زندگی میکنن‌‌.جم کنید بهزیستی بهزیستی رو

 • ناشناس
  2023-11-07 22:51

  لعنت. به هرچه سایت. کلک باز هستن. ….الهی به خاک ذلت. کشیده بشید. تا سایتتون خاموش بشه

 • ناشناس
  2023-11-08 02:54

  ایول

 • فرشته
  2023-11-08 08:43

  مدیر سایت خجالت بکش ازگرفتاری مددجو استفاده می‌کنی خبر دروغ میزاری ب درد مددجو گرفتار بشید تا بفهمید سر کار ندارید دروغ منتشر نکنید

 • فرشته
  2023-11-08 08:44

  مدیر سایت خجالت بکش ازگرفتاری مددجو استفاده می‌کنی خبر دروغ میزاری ب درد مددجو گرفتار بشید تا بفهمید سر کار ندارید دروغ منتشر نکنیددروغگو

 • ناشناس
  2023-11-08 09:38

  واقعا شرم کنین بی شرف ها

 • miladsemirom
  2023-11-09 16:42

  فقط حسبی اللّه خدا اگر نظر کند و سلامتی کامل عنایت بفرماید خیلی خوبه یعنی عالی هس من الان چن ساله افلیج شدم قبل اتفاقم همش کار میکردم تا ی زندگی خوبی شروع کنم اما نمیدونم چی شد ک افلیج شدم حالام ن شب دارم ن روز بعد اتفاقم همجام واسه درمان رفتم هر وسیله ای هم ک میگفتن خریدم دارو ودرمان نداره دردم الانم اگه گنج قارونم داشته باشم فایده نداره وقتی فلجم حتی کنترل ادرار ومدفوعم ندارم فقط دلوم میخاد چهار ستون بدنم سالم باشه برم سر کار و30درصد از درامدم خرج ایتام کنم خدایا خودت کمک من و افراد افلیج کن سلامتی بده و پروانه رشیدی ک از افلیج شدن من ذوق کرده و میزنتو میرقصه منقرض بشه

 • حرمزاده دروغ گو چوب خدا صدا ندارد که ملت سرکار . فقط به خاطر سایت خود و تبلیغات گوه

 • خداوکیلی راستش بگییدانقدرمابدبختیم که شماهم وعده دروغ میدیدبخدامن پاهام عمل کردم بیکارم اینهاهی وعده دروغ میدن

 • رونالدو
  2023-11-09 21:14

  لعنت ب خودتونو سایتتون
  ک با استفاده از این مددجویای بینوا هرچی دروغو چرتو پرت هستش مینویسد الهی ک خدا از جفت پاو چشم ودست لنگو کور کر بشید.ک معلوم ذات کثیفتونو اینجوری آشکار میکنید.لعنت ب شماها و امثال شما

 • ههههه کی چی مثلا پول داروهای من ماهانه ۱تومن

 • کا چی مثلا

 • مسلمان
  2023-11-10 12:01

  آخه پدربیامرزایک میلیون تومان الان مثل صد هزارتومان ولی اگه وجدان داریدواقعا انسانیدسعی کنید خبردروغ وکاذب ننویسید شماروبه شرف تون قسم میدم

 • ناشناس
  2023-11-10 12:10

  سلام خب ایشالا کی واریز میشه ای یی میلیون تومن 🤔🤔🤔🤔

 • بهنام
  2023-11-10 16:00

  فقط از خدا میخوام به درد ما گرفتار بشین و بعد احساستون رو بگین وقتی اینجور خبرهایی رو میبینین و میشنوین .بر شما شرم باد

 • سلام تیتر ومتن باهم هخوانی نداره مگه مددجویان کمیته امداد وبهزیستی مسخره شما هستن

 • مظلوم ترین قشر جامعه
  2023-11-10 17:34

  با سلام چرا سهام جاماندگان تحت پوشش علی رغم تصویب در مجلس واریز نشد ، جناب وزیر اقتصاد برای همه چیز اعتبار هست نوبت مددجو که میرسه پرتفوی و اعتبار کم میشه ، دروغگو ترین دولتی که تاکنون دیدیم همین اعضای دولت هست ، امسال هم تمام می‌شود برای سال بعد با دروغ دیگر حق مظلومین را بخورید.

 • دوستان عزیزان
  همش چرته مزخفرفه وقتتان را طلب نکنید

 • جواد شاه پرور
  2023-11-10 21:37

  سلام برای من واریزنشده یک میلیون دورغگو دشمن خدا هستش ازخدابترسین والا

 • سلام
  مسئولین به فکر این قشر باشید الان اینقدر گرانی و اجاره خونه و دارو دوا هزینه داره که این اندک واریزی خیلی دردی دوا نمیکنه.بودجه بیشتری به بهزیستی و معلولین اختصاص بدید.به جای افراد سالم معلولین که میتونن همون کار رو انجام بدن بزارید سرکار.ابن همه معلول تحصیل کرده داریم‌.آدمای سالم جاهایی که کار سخت تر هس هم میتونن انجام بدن.کمی تامل کنید مسئولین بزرگوار.

 • حسین هستم
  2023-11-10 22:17

  تو قرآن انقدر به این خدانشناس ها نگید خدا خیرتون بده ، بگید خدا ریشه تون رو خشک کنه که همش کارتون شده سرکارگذاشتنه یه مشت بچه های معلول که از سر ناچاری و بدبیاری این روزگار کثیف محتاج شما کافرها شدن و شماهم فقط دروغ تحویلشون میدین ، منتظر روزی باشید که آه این بچه های معلول دامن گیرتون بشه و اون روز همدیگه رو خواهیم دید . خدا شرمنده ی زن و بچه تون کنه که بفهمید شرمندگی یعنی چی . من یه معلول جسمی حرکتی شدیدم فکر نکنید ازتون میترسم خدای مهربون یه جون بهم داده اونم شماها میتونید ازم بگیرید دیگه خسته شدیم از دروغ هاتون بابا به کی باید بگیم ، خدا لعنتتون کنه

 • فرشید
  2023-11-11 04:05

  فقط دروغ فقط دروغ…کثافتا.اصلا اینهمه خبر دروغ چه ربطی ب ۱تومن واریزی داشت.بیشرف

 • مسعود
  2023-11-11 08:45

  فقط واس اینک دونفر از خبرتون بازدید کنن میاین تیتراژ خبروعوض میکنین ک بااحساساته ما بدبختا بازی کنین.
  الهی مرضه ناعلاج بگیرین و توحسابتون هفت تومن پول باشه و روزارو بشمارین تا سرماه بشه.

  قدرته خریده دو جور نون رو نداریم خدالعنتتون کنه حقمون رو نخورین.

  اخه این انصافه مددجو ومدیر وکارمندایه بهزیستی چن میلیونی بگیرن واس کاره مایی ک زیره هفتصد تومن واریزی میگیرین.

  نمیخایم واسمون کارکنین خودمون مدرکشوهم داریم برین گمشین بذارین خودمون کارکنیم

 • جاسم.جیهنی
  2023-11-11 19:10

  خدالعنتون کنع با این دروغها

 • فاطمه حسینی
  2023-11-12 18:27

  سلاممن معلولیت خیلی شدید دارم تحت پوشش بهزیستی هستم الان دوماه که گذشته مابه‌التفاوت بهزیستی واریز نشده پس چرا هر روز میگن واریز میشه خواهشن اگه میخواین واریز کنید قشنگ واریز کنید تا حداقل مشکلات ما هم حل بشه اگه نه که هیچ مچکرم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی