آتش بیرانوند به جان استقلالی ها

آتش بیرانوند به جان استقلالی ها
حرف های عجیب علیرضا بیرانوند، واکنش تند استقلالی ها را به دنبال داشته است. آتش جنگ بین استقلال و پرسپولیس از همیشه شعله ورتر شده است.اظهارات تند بازیکنان پرسپولیس علیه استقلالی ها به شدت باعث عصبانیت هواداران آبی شده و آنها بیشتر از همه از دست بیرانوند عصبانی هستند. علیرضا بیرانوند پس از توقف دو بر دو این تیم مقابل صنعت نفت آبادان از هفته نهم لیگ برتر فوتبال گفت:ما الان زیر فشاریم و همه تیم‌ها به ما اعتراض می‌کنند. متاسفانه بی‌احترامی‌ها زیاد شده و بازیکنان به یکدیگر بی‌احترامی می‌کنند. من یک‌چیزی به همه کسانی که علیه بازیکنان پرسپولیس صحبت می‌کنند، بگویم؛ اگر بازیکنان پرسپولیس نبودند، هیچ‌کس با شما قرارداد میلیاردی نمی‌بست؛ چرا که ما آن‌قدر قوی شده‌ایم و آن‌قدر قهرمانی به دست آورده‌ایم که هر باشگاهی به بازیکنی که ۲میلیارد ارزش دارد، ۳۰میلیارد پول بدهد. همه این پول‌ها به خاطر بازیکنان پرسپولیس است؛ چرا که باشگاه‌های دیگر می‌خواهند جلوی پرسپولیس را بگیرند. امروز دیدم که چند بازیکن علیه ما صحبت کردند.

دروازه‌بان پرسپولیس در واکنش به اظهار نظر جواد نکونام در پاسخ به اظهارات گذشته یحیی گل محمدی که گفته بود در حدی نیست که راجع به او صحبت کند، تصریح کرد: من نمی‌توانم وارد صحبت آقای نکونام شوم. هر دو مربی جایگاه خاص خود را دارند. آقایحیی هم سال‌های سال ملی‌پوش بوده و باید به او احترام گذاشت. باید به سن و تجربه او احترام بگذاریم، چه بازیکنان و چه مربیان حریف. من می‌گویم که اگر قرارداد ۳۰میلیاردی بستی و ۲میلیارد از آن کم کردی، فکر نکن که قراردادت را کم کرده‌ای. به هر حال شما اول فصل به خاطر پول‌های پارسالتان اعتصاب کرده بودید و وقتی پولتان را گرفتید، حاضر به کم‌کردن قراردادتان شدید. تا جایی که من می‌دانم این اتفاق افتاده است. از کجا مشخص است که این دو میلیارد را از جای دیگر به آن‌ها نداده باشند؟پرسپولیس یک تیمی است که در هفت سال اخیر ۶ قهرمانی آورده و دو فینال آسیا رفته است. تمام بازیکنان به خودشان اجازه صحبت راجع به پرسپولیس را ندهند.

او درباره قرارداد ۱۶۰میلیونی بازیکن استقلال گفت: این یک اتفاق خنده‌دار است. من از فدراسیون فوتبال تقاضایی دارم؛ قانونی گذاشته است که باعث شده همه تیم‌ها علیه یکدیگر صحبت کنند و نشسته‌اند و به ریش ما می‌خندند. همه تیم‌ها دوست دارند پرسپولیس را جا بگذارند. تنها کاری که آن‌ها می‌توانند بکنند این است که تمرکز ما را به هم بریزند وگرنه کاری نمی‌توانند بکنند.

این حرف های بیرانوند حسابی باعث عصبانیت استقلالی ها شده و آنها از دیروز در فضای مجازی در حال فحاشی به این گلر ملی پوش هستند.

 

دسته‌بندی نشده
پربازدیدپرسپولیس