ماجرای عصبانیت خواهرشهید عجمیان در نماز جمعه کرج

به گزارش ساناپرس، ماجرای عصبانیت خواهرشهید عجمیان در نماز جمعه کرج

دیده بان: خواهر روح الله عجمیان، که این روزها حضور پدرش در برنامه صداو سیما حاشیه ساز شده؛ سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه کرج بود. وی خواستار برخورد با مردانی شد که اجازه می دهند زنانشان بدون حجاب در پارک ها حاضر می شود.

ماجرای عصبانیت خواهر عجمیان در نماز جمعه کرج

“سعیده عجمیان ” روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه کرج افزود: با توجه به بدترین اتفاقاتی درسال گذاشته داشتیم اگر تدبیر رهبر معظم انقلاب نبود امروز نمی توانستیم با عزت و افتخار در کنار هم باشیم .

وی بیان کرد: جوانان پاکی مانند روح الله ها و آرمان ها رفتند و امروز عزت ایران اسلامی را مدیون خون پاک این عزیزان هستیم .

خواهر شهید عجمیان افزود: آرمان ها و روح الله ها کل برنامه های دشمنان را زیر و رو کردند و امسال می بینیم که اسراییل غاصب در معرض نابودی قرار گرفته است .

وی اضافه کرد: سرزمین ایران اسلامی صاحبی دارد که حرف هایش از زبان مبارک امام زمان (عج الله) جاری می شود و فردی مدیر، شایسته ، مدبر و والا مقام است .

خواهر عجمیان یادآورشد: روح الله جوانی پاک، ساده زیست و از بچگی عاشق شهادت بود و دیدیم که در جریان اغتشاشات سال گذشته چه بلایی سرش آوردند به طوریکه متهمان در دادگاه می گفتند وقتی بر روی قفسه سینه اش پریدیم صدای شکسته شدن سینه اش را شنیدیم .

وی تاکید کرد: نهضت شهادت طلبانه روح الله ها و آرمان ها شروع شده و ایران پر از روح الله و آرمان شده است.

خواهر عجمیان گفت: امروز متاسفانه وضعیت حجاب در جامعه اسلامی مناسب نیست و مشکل فقط بانوان فقط نیستند بلکه مردان بی غیرتی که در پارک هاهمسران بی حجاب خود را نیز می چرخانند هم مقصرند.

وی یاد آورشد: امروز درجامعه اسلامی چرا بانوان محجبه نباید راحت زندگی کنند و حرف بزنند ، مساله حجاب را چه زمانی و چه کسی درست می کند؟

این سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه کرج گفت: با داشتن رهبری مانند سید علی بهترین کشور هستیم به شرط اینکه گوش به فرمان ایشان باشیم .

وی اضافه کرد: امروز باید بچه ها را از همان بچگی با آرمان های انقلاب آشنا کرد بنابراین پدرها و مادرها باید دقت نظربیشتری در خصوص کلاس های بی هدف و گوشی هایی که در دست فرزندانشان است داشته باشند .

وی تاکید کرد: یکی از مشکلات مدارس آن است که بیانات رهبری معظم انقلاب به خوبی توضیح داده نمی شود بنابراین باید بچه هایی آماده کنیم که سربازان گمنام امام زمان عج الله باشند.

شهید سیدروح الله عجمیان ۱۲ آبان ماه سال گذشته در حاشیه آزاد راه کرج – قزوین و در نزدیکی بهشت سکینه (س ) کرج توسط برخی اغتشاگران به شهادت رسید.

اخبارجامعه
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی